banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M6E1 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E2 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E3 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E4 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M6E5 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 18:00 Jongens D1 Maurits Schuurmans V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D3 Mennolt van Duijn
Tije Stratenus
V3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Lyssa Akkerman
Sake Hermans
V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Sake Hermans
Niels Sombekke
V1 - CD
16:45 - 17:45 J6E1 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E2 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E3 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 Keeperstraining JC1/JC2/JD1/JC3 Trainingsgroep MV
18:00 - 19:30 Jongens A1 Sake Hermans
Thijs Merks
V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Alexander Beijersbergen
Niels Sombekke
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Yvette Stavenuiter V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Maurits Schuurmans V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Karlijn Westerveld
Luna Dorrestijn
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Daniëlle Veendrick V3 - AB
18:15 - 19:15 Keeperstraining MC1/MC2/MA2 Trainingsgroep MV
19:30 - 20:30 Keeperstraining MA1/MB1/MB2 Trainingsgroep MV
19:30 - 21:00 Jong Dames 1 Yvette Stavenuiter V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A2 Olivier van der Wiele V3 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B2 Arjan van Staveren V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Maurits Schuurmans V2 - CD
20:30 - 21:30 Keeperstraining Veteranen Trainingsgroep MV
20:30 - 22:00 Trimhockey Damon Dooijeweerd
Wisse Makkinje
V1
20:30 - 22:00 Trimhockey + V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M8E1 V1 olv Roeland van der Wiele
15:30 - 16:30 M8E2 V1 olv Roeland van der Wiele
15:30 - 16:30 M8E3 V1 olv Roeland van der Wiele
16:00 - 17:30 Jongens D2 Alexander Beijersbergen V3 - CD
16:30 - 17:30 J8E1 V1 olv Roeland van der Wiele
16:30 - 17:30 J8E2 V1 olv Roeland van der Wiele
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Jasper Smulders V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Jurriaan Janknegt V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Donna Oudt
Noor Umbgrove
V3 - AB
17:15 - 18:15 Keeperstraining E6 tallen teams Trainingsgroep MV
17:30 - 19:00 Jongens C1 Roeland van der Wiele
Tristan van der Laan
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Wisse Makkinje V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C3 Kjell Korfage V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Maurits Schuurmans V3 - AB
18:30 - 19:30 Keeperstraining JB1/JA1/JH1 Trainingsgroep MV
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jamie Swiers
Yashwanti Puar
V2 - CD
19:00 - 21:00 Meisjes A1 Bas Merks
Kjell Korfage
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Jurriaan Janknegt V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Roeland van der Wiele V3 - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining Heren1, Bob en Hylke Trainingsgroep MV
20:30 - 22:30 Keeperstraining Heren1 Trainingsgroep MV
20:30 - 22:30 Dames 1 Jamie Swiers
Kjell Korfage
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30+ A Maurits Schuurmans V3 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Joris van Campenhout
Tommes Dollekamp
V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 M3F1 V2 - ABC olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F2 V2 - ABC olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F3 V2 - ABC olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F4 V2 - ABC olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F5 V2 - D Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F1 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F2 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F3 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E1 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E2 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E3 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 Jongens D3 V3 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Lotte Herms
Willemijn Ponsioen
V1 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Francesca de Gier
Minke Orthofer
V1 - AB
17:15 - 18:15 M6E1 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E2 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E3 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E4 V2 - AB olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E5 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
17:30 - 19:00 Jongens B2 Arjan van Staveren V3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Maurits Schuurmans V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Pepijn Baggen
Sjoerd Pape
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Karlijn Westerveld
Luna Dorrestijn
V3 - AB
17:45 - 18:30 Techniek training Trainingsgroep V2 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B2 Sake Hermans V2 - AB
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Yvette Stavenuiter V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Martijn Nillesen V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Kjell Korfage V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Roeland van der Wiele V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Maurits Schuurmans V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 45+ A V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 35+ A V1 - CD
20:30 - 21:59 Heren 35+ B V2 - AB
20:30 - 21:59 Heren 45+ A V2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Roeland van der Wiele V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Lyssa Akkerman
Sake Hermans
V2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Maurits Schuurmans V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Roeland van der Wiele V1 - AB
17:00 - 18:00 Keeperstraining E8 tallen teams Trainingsgroep MV
17:00 - 18:30 Jongens C1 Roeland van der Wiele
Tristan van der Laan
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Jamie Swiers
Yashwanti Puar
V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Wisse Makkinje V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Jasper Smulders V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Jurriaan Janknegt V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Maurits Schuurmans V1 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining MD1/MD2/MD3/MD4/MD5 Trainingsgroep MV
19:00 - 20:00 Keeperstraining MC3/MC4/MB4/MB5 Trainingsgroep MV
19:00 - 20:30 Jongens A1 Thijs Merks V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Roeland van der Wiele V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Alexander Beijersbergen
Niels Sombekke
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bas Merks
Kjell Korfage
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Jurriaan Janknegt V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Maurits Schuurmans V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Jamie Swiers
Kjell Korfage
V1
20:30 - 22:00 Dames 30+ B Maurits Schuurmans V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Tommes Dollekamp V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Funkey jongens V1 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 Funkey meisjes V1 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 17:00 Meisjes D4 Roeland van der Wiele V3 - CD
16:00 - 17:00 Benjamin meisjes V2 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 Benjamins Jongens V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 J8E1 Mees Vlasman
Thymon Vermegen
V1 - AB Olv. Yvette Stavenuiter + Roeland van der Wiele
17:00 - 18:00 J8E2 Annelieke Hordijk
Marit van Lieshout
V1 - CD Olv. Yvette Stavenuiter + Roeland van der Wiele
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Francesca de Gier
Minke Orthofer
V3 - CD
17:30 - 18:30 Keeperstraining MB3/MA4/JD2/JD3 Trainingsgroep MV
17:30 - 18:30 M8E1 Daphne van Velden
Emma de Wild
V2 - A Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 18:30 M8E2 Maud Breunesse V2 - B Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 18:30 M8E3 Fien van der Wilk
Jade Franken
V2 - C Olv. Yvette Stavenuiter
18:30 - 19:30 Keeperstraining MA3/JA2/Jong D1/JB2 Trainingsgroep MV
18:30 - 20:00 Jongens C3 Floris Jan Boonman V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Yvette Stavenuiter V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 V1 - CD
20:30 - 21:30 Trimhockey V2

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors