banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Bestuur
Bert van den Berg Voorzitter
Damon Dooijeweerd Accommodatie en Evenementen
Pien Abendanon Secretaris
Laura-Jane Scholten Penningmeester
Thijs Merks Opleidingen, hockeytraining, scheidsrechters
Ies Vermegen Hockey organisatie
Jeugdcommissie
Jorik Abspoel Voorzitter, Keepers, Overige zaken
Henning Orthofer Jongens & Meisjes A lijn
Nancy Arends-Rosenkamp Jongens & Meisjes B lijn
Jessica Jansen Jongens C lijn, Zaalhockey
Gijsbert Hagens Meisjes C lijn
Lidewij Kolmer Jongens & Meisjes D lijn
Lijn Coördinatie Senioren
Jeroen Flamman Tophockey
Dion Broeken Senioren
Dion Broeken Veteranen
Natalie Niers Veterinnen
Anke van Hasselt Trimhockey
Jongste Jeugd Commissie
Emma van der Laan Voorzitter (tevens informatie JJ com.)
Elisa Swank-van der Linden Aanspreekpunt 2e jaars F (3-tallen)
Liesbeth van Gangelen Aanspreekpunt 1e jaars E (6-tallen)
Frank Schrijver Aanspreekpunt 2e jaars E (8-tallen)
Stéphanie Floor Benjamins
Stéphanie Floor Funkey
Wedstrijdsecretariaten
Tom Altena Wedstrijdsecretariaat Senioren
Marieke Huizer Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Gijsbert Hagens Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Allard Jiskoot Afgelastingen Jeugd
Marieke Huizer Wedstrijdformulieren Jeugd
Exploitatie clubhuis en velden
Allard Jiskoot Contactpersoon
Commissies
Eva Kotkamp Functionaris voor de gegevensbescherming
Erwin Hendricksen Lustrum
Communicatie
Pien Abendanon Social Media
Femke Campagne Social Media
Jurriaan Struijk Fotograaf
Ledenadministratie
Catja van der Waals Ledenadministratie / Contributie inning
Anneloes Crince le Roy Ledenadministratie / Contributie inning
Materiaal Commissie
Maurits Schuurmans Trainersmateriaal
Clementine Burgersdijk Keepersmateriaal
Medische zaken
Rob Nordkamp Contactpersoon
Scheidsrechtercommissie
Eddy Hilhorst Scheidsrechtersindeling
Thijs Merks Opleiding en CS+
Erik Vermeer Opleiding en CS+
Sponsorcommissie
Edwin Kotkamp Voorzitter
Iris Giel Grote Clubactie
Marco Verhoek Lid
Trainingen
Roeland van der Wiele Jeugd Prestatie teams (1e teams en MD2, MD3, MC2, MB2, JD2)
Maurits Schuurmans Jeugd Breedte teams
Yvette Stavenuiter Jongste Jeugd
Jean-Paul The Keeperstraining
Roeland van der Wiele Keeperstraining
Tuchtcommissie
Hajo Vlasman Voorzitter
Joost van Hunnik Lid
Josephine Tijssen Lid
Vertrouwenspersonen
Ties Dammers Vertrouwenspersonen
Eefke Stagge Vertrouwenspersonen
Website / Beheer LISA
Jeroen den Hertog Informatie LISA
Zaalhockey
Jessica Jansen Lid

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors