banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JA2 3 9 3 0 0 15 5 0
2 Soest JA1 3 4 1 1 1 6 5 0
3 Baarn JA1 3 4 1 1 1 7 7 0
4 Naarden JA2 3 0 0 0 3 6 17 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest JA2 3 6 2 0 1 11 7 0
2 Baarn JA2 3 4 1 1 1 9 5 0
3 Shinty JA3 3 4 1 1 1 9 9 0
4 Amersfoort JA3 3 3 1 0 2 6 14 0

Jongens B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde JB2 3 9 3 0 0 18 0 0
2 Hoevelaken JB1 3 6 2 0 1 11 10 0
3 Eemvallei JB1 3 3 1 0 2 11 10 0
4 Baarn JB1 3 0 0 0 3 1 21 0

Jongens B2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JB4 3 9 3 0 0 27 2 0
2 Amersfoort JB2 3 6 2 0 1 20 4 0
3 Zeewolde JB1 3 3 1 0 2 8 35 0
4 Baarn JB2 3 0 0 0 3 8 22 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JC2 3 6 2 0 1 11 8 0
2 Baarn JC1 2 3 1 0 1 8 4 0
3 SCHC JC3 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Soest JC1 3 3 1 0 2 3 12 0

Jongens C2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JC4 3 9 3 0 0 12 5 0
2 Baarn JC2 3 6 2 0 1 17 6 0
3 Schaerweijde JC4 3 3 1 0 2 13 5 0
4 Eemvallei JC3 3 0 0 0 3 2 28 0

Jongens C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan JC4 3 9 3 0 0 21 2 0
2 SCHC JC6 3 6 2 0 1 14 12 0
3 Shinty JC4 2 0 0 0 2 5 14 0
4 Baarn JC3 2 0 0 0 2 4 16 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen JD1 3 9 3 0 0 33 2 0
2 Phoenix JD1 3 6 2 0 1 6 10 0
3 Shinty JD1 2 0 0 0 2 2 13 0
4 Baarn JD1 2 0 0 0 2 1 17 0

Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JD3 3 9 3 0 0 41 2 0
2 Baarn JD2 3 6 2 0 1 11 13 0
3 Amersfoort JD3 2 0 0 0 2 1 18 0
4 Soest JD2 2 0 0 0 2 2 22 0

Jongens D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren JD4 2 6 2 0 0 18 0 0
2 SCHC JD5 3 4 1 1 1 3 9 0
3 Baarn JD3 3 4 1 1 1 6 13 0
4 Soest JD3 2 0 0 0 2 4 9 0

Jongens D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JD6 3 9 3 0 0 30 2 0
2 Laren JD5 3 6 2 0 1 23 8 0
3 Voordaan JD5 3 3 1 0 2 9 15 0
4 Baarn JD4 3 0 0 0 3 1 38 0

Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA1 3 7 2 1 0 7 2 0
2 Laren MA2 3 6 2 0 1 7 6 0
3 Baarn MA1 3 3 1 0 2 7 5 0
4 Naarden MA2 3 1 0 1 2 1 9 0

Meisjes A2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MA3 3 9 3 0 0 19 3 0
2 Baarn MA2 2 3 1 0 1 9 4 0
3 Shinty MA4 1 0 0 0 1 0 7 0
4 Voordaan MA4 2 0 0 0 2 2 16 0

Meisjes A3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA3 3 7 2 1 0 18 2 0
2 Amersfoort MA6 3 6 2 0 1 11 4 0
3 Baarn MA3 3 3 1 0 2 6 15 0
4 Muiderberg MA2 3 1 0 1 2 2 16 0

Meisjes A4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MA5 3 7 2 1 0 10 3 0
2 Baarn MA4 3 7 2 1 0 8 6 0
3 Laren MA3 3 3 1 0 2 4 5 0
4 Soest MA2 3 0 0 0 3 3 11 0

Meisjes B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB1 3 9 3 0 0 9 2 0
2 Naarden MB2 3 4 1 1 1 5 5 0
3 Zeewolde MB1 3 4 1 1 1 5 5 0
4 Laren MB2 3 0 0 0 3 2 9 0

Meisjes B2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB2 3 7 2 1 0 8 4 0
2 Soest MB1 3 7 2 1 0 7 3 0
3 Eemvallei MB2 3 3 1 0 2 7 6 0
4 Baarn MB2 3 0 0 0 3 3 12 0

Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC MB5 3 6 2 0 1 11 7 0
2 Laren MB4 2 4 1 1 0 8 7 0
3 Soest MB3 2 3 1 0 1 3 5 0
4 Baarn MB3 3 1 0 1 2 7 10 0

Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB5 3 9 3 0 0 17 3 0
2 Eemvallei MB5 3 6 2 0 1 11 5 0
3 Schaerweijde MB7 3 3 1 0 2 6 16 0
4 Baarn MB4 3 0 0 0 3 3 13 0

Meisjes B5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MB6 3 9 3 0 0 19 2 0
2 Laren MB7 2 3 1 0 1 12 7 0
3 Baarn MB5 3 3 1 0 2 7 27 0
4 Amersfoort MB9 2 0 0 0 2 6 8 0

Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MC2 3 9 3 0 0 16 6 0
2 Naarden MC2 3 6 2 0 1 6 4 0
3 Baarn MC1 3 3 1 0 2 8 8 0
4 Soest MC1 3 0 0 0 3 3 15 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Muiderberg MC1 3 9 3 0 0 31 5 0
2 Laren MC3 3 6 2 0 1 32 6 0
3 Baarn MC2 3 3 1 0 2 8 19 0
4 Eemvallei MC4 3 0 0 0 3 1 42 0

Meisjes C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MC4 3 9 3 0 0 13 1 0
2 Baarn MC3 3 4 1 1 1 7 9 0
3 Amersfoort MC7 3 3 1 0 2 14 5 0
4 Eemvallei MC7 3 1 0 1 2 4 23 0

Meisjes C4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MC5 3 9 3 0 0 36 3 0
2 SCHC MC7 3 4 1 1 1 12 9 0
3 Soest MC5 3 4 1 1 1 12 18 0
4 Baarn MC4 3 0 0 0 3 2 32 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MD2 3 9 3 0 0 13 2 0
2 Naarden MD1 3 4 1 1 1 5 5 0
3 Soest MD1 3 3 1 0 2 3 9 0
4 Baarn MD1 3 1 0 1 2 2 7 0

Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijkerk MD1 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Laren MD4 2 3 1 0 1 8 6 0
3 Baarn MD2 1 0 0 0 1 1 4 0
4 Zeewolde MD1 2 0 0 0 2 2 14 0

Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MD3 3 7 2 1 0 16 5 0
2 Laren MD5 2 4 1 1 0 9 3 0
3 Muiderberg MD1 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Baarn MD3 3 0 0 0 3 2 19 0

Meisjes D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijkerk MD2 3 9 3 0 0 32 2 0
2 Amersfoort MD4 3 6 2 0 1 20 7 0
3 Laren MD8 3 3 1 0 2 11 21 0
4 Baarn MD4 3 0 0 0 3 1 34 0

Meisjes D5 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD5 3 7 2 1 0 9 3 0
2 Eemvallei MD7 3 6 2 0 1 14 4 0
3 Amersfoort MD8 3 4 1 1 1 6 5 0
4 SCHC MD8 3 0 0 0 3 3 20 0

Senioren 

Dames 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D2 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Maarssen D6 3 3 1 0 2 6 5 0
3 Zwaluwen D11 2 3 1 0 1 3 8 0
4 Phoenix D9 1 0 0 0 1 1 5 0

Heren 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H2 2 6 2 0 0 26 18 0
2 Schaerweijde H2 2 3 1 0 1 8 12 0
3 Voordaan H8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden HJ1 1 0 0 0 1 15 17 0
5 SCHC H4 1 0 0 0 1 3 5 0

Heren 45+ A 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H45A 1 1 0 1 0 0 0 0
2 Fletiomare H45A 1 1 0 1 0 0 0 0
3 Doorn H45A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein H45A 0 0 0 0 0 0 0 0

Jong Heren 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn HJ1 3 9 3 0 0 28 5 0
2 Maarssen H5 2 3 1 0 1 10 11 0
3 Fletiomare H5 1 0 0 0 1 1 9 0
4 Voordaan H13 2 0 0 0 2 4 18 0

Trimhockey 

Trimhockey Team 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen T1mix 3 9 3 0 0 10 3 0
2 Buitenhout T1mix 3 4 1 1 1 10 4 0
3 Maarssen T1mix 3 2 0 2 1 3 4 0
4 Baarn T1mix 3 1 0 1 2 1 13 0

Trimhockey Team 3 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum T1mix 2 6 2 0 0 5 0 0
2 Weesp T1mix 3 6 2 0 1 5 2 0
3 Kampong T1mix 1 0 0 0 1 0 2 0
4 Baarn T3mix 2 0 0 0 2 1 7 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors