banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA1 4 12 4 0 0 32 7 0
2 Naarden JA2 4 9 3 0 1 20 7 0
3 Phoenix JA2 4 6 2 0 2 13 16 0
4 Kampong JA3 4 3 1 0 3 7 14 0
5 SCHC JA4 4 3 1 0 3 4 16 0
6 Nieuwegein JA1 4 3 1 0 3 5 21 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JA6 4 10 3 1 0 18 4 0
2 Baarn JA2 4 9 3 0 1 10 9 0
3 Hilversum JA5 4 6 2 0 2 11 11 0
4 Loenen JA3 4 6 2 0 2 8 13 0
5 Zwaluwen JA2 4 3 1 0 3 7 13 0
6 Maarssen JA3 4 1 0 1 3 6 10 0

Jongens B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever JB1 4 12 4 0 0 32 4 0
2 Soest JB1 4 12 4 0 0 18 7 0
3 Laren JB2 4 6 2 0 2 16 11 0
4 Kampong JB3 4 3 1 0 3 5 17 0
5 SCHC JB3 4 3 1 0 3 6 23 0
6 Baarn JB1 4 0 0 0 4 5 20 0

Jongens B2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JB7 4 12 4 0 0 51 5 0
2 Barneveld JB1 4 9 3 0 1 42 11 0
3 Zeewolde JB1 4 9 3 0 1 12 11 0
4 Eemvallei JB2 4 3 1 0 3 8 22 0
5 Baarn JB2 4 3 1 0 3 4 50 0
6 Soest JB2 4 0 0 0 4 7 25 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei JC1 4 9 3 0 1 16 7 0
2 Huizen JC2 4 9 3 0 1 11 3 0
3 Baarn JC1 4 9 3 0 1 12 9 0
4 Spandersbosch JC2 4 6 2 0 2 10 12 0
5 Zwaluwen JC1 4 3 1 0 3 11 18 0
6 Fletiomare JC2 4 0 0 0 4 1 12 0

Jongens C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen JC2 4 10 3 1 0 17 2 0
2 Gooische JC6 4 9 3 0 1 26 9 0
3 Leusden JC2 4 7 2 1 1 18 13 0
4 Baarn JC2 4 6 2 0 2 13 17 0
5 Nijkerk JC1 4 3 1 0 3 16 17 0
6 Huizen JC3 4 0 0 0 4 2 34 0

Jongens C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten JC4 4 12 4 0 0 30 9 0
2 Leusden JC4 4 9 3 0 1 13 9 0
3 Soest JC2 4 6 2 0 2 26 12 0
4 Baarn JC3 4 6 2 0 2 11 7 0
5 Maarssen JC4 4 3 1 0 3 5 31 0
6 Hoevelaken JC1 4 0 0 0 4 6 23 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen JD1 4 12 4 0 0 26 1 0
2 Maarssen JD2 4 10 3 1 0 29 4 0
3 SCHC JD2 4 7 2 1 1 10 4 0
4 Leusden JD1 4 3 1 0 3 5 11 0
5 Baarn JD1 4 3 1 0 3 5 26 0
6 Naarden JD3 4 0 0 0 4 0 29 0

Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische JD5 4 12 4 0 0 22 4 0
2 Soest JD2 4 9 3 0 1 15 3 0
3 Laren JD3 4 9 3 0 1 13 4 0
4 Baarn JD2 4 3 1 0 3 9 17 0
5 Naarden JD5 4 3 1 0 3 6 17 0
6 Buitenhout JD1 4 0 0 0 4 2 22 0

Jongens D3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld JD1 4 12 4 0 0 45 1 0
2 Soest JD4 4 9 3 0 1 14 7 0
3 Laren JD5 4 9 3 0 1 12 14 0
4 Baarn JD3 4 3 1 0 3 8 18 0
5 Naarden JD9 4 3 1 0 3 11 22 0
6 Voordaan JD6 4 0 0 0 4 1 29 0

Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen MA1 4 12 4 0 0 27 5 0
2 Laren MA2 4 9 3 0 1 20 8 0
3 Almere MA2 4 4 1 1 2 10 17 0
4 Baarn MA1 4 4 1 1 2 6 19 0
5 Lelystad MA1 4 2 0 2 2 2 7 0
6 Spandersbosch MA2 4 2 0 2 2 4 13 0

Meisjes A2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA2 4 12 4 0 0 20 4 0
2 Hoevelaken MA2 4 10 3 1 0 9 4 0
3 Soest MA3 4 6 2 0 2 8 11 0
4 Gooische MA7 4 4 1 1 2 9 9 0
5 Leusden MA3 4 3 1 0 3 7 9 0
6 Amersfoort MA6 4 0 0 0 4 3 19 0

Meisjes A3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA3 4 9 3 0 1 8 2 0
2 Loenen MA4 4 9 3 0 1 9 5 0
3 Zeewolde MA2 4 6 2 0 2 6 5 0
4 Shinty MA3 4 0 0 0 4 4 15 0

Meisjes A4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MA2 4 10 3 1 0 9 5 0
2 Eemvallei MA4 4 9 3 0 1 16 10 0
3 Haaskamp MA2 4 6 2 0 2 7 7 0
4 Doorn MA4 4 6 2 0 2 6 10 0
5 Nijkerk MA2 4 4 1 1 2 4 6 0
6 Baarn MA4 4 0 0 0 4 6 10 0

Meisjes B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen MB1 4 12 4 0 0 17 4 0
2 Almere MB2 4 8 2 2 0 10 7 0
3 Gooische MB2 4 5 1 2 1 10 10 0
4 Laren MB2 4 4 1 1 2 8 9 0
5 Lelystad MB1 4 4 1 1 2 10 14 0
6 Baarn MB1 4 0 0 0 4 10 21 0

Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB2 4 12 4 0 0 16 4 0
2 Hilversum MB2 4 9 3 0 1 14 9 0
3 Voordaan MB3 4 6 2 0 2 9 7 0
4 Huizen MB3 4 3 1 0 3 7 9 0
5 Spandersbosch MB3 4 3 1 0 3 7 10 0
6 SCHC MB4 4 3 1 0 3 5 19 0

Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren MB3 4 10 3 1 0 12 4 0
2 Naarden MB4 4 10 3 1 0 11 3 0
3 SCHC MB5 4 6 2 0 2 7 5 0
4 Phoenix MB4 4 5 1 2 1 5 7 0
5 Maarssen MB3 4 1 0 1 3 3 9 0
6 Baarn MB3 4 1 0 1 3 3 13 0

Meisjes B4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zeewolde MB2 4 12 4 0 0 20 6 0
2 Spandersbosch MB6 4 8 2 2 0 12 4 0
3 Baarn MB4 4 7 2 1 1 13 9 0
4 Huizen MB5 4 4 1 1 2 7 8 0
5 Naarden MB6 4 3 1 0 3 14 13 0
6 Amersfoort MB6 4 0 0 0 4 1 27 0

Meisjes B5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MB7 4 9 3 0 1 20 5 0
2 Leusden MB4 3 6 2 0 1 9 4 0
3 Baarn MB5 3 6 2 0 1 6 10 0
4 Spandersbosch MB8 3 3 1 0 2 7 9 0
5 Eemvallei MB7 3 0 0 0 3 3 17 0

Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MC2 4 12 4 0 0 19 3 0
2 Leusden MC1 4 9 3 0 1 14 9 0
3 Zwaluwen MC1 4 4 1 1 2 10 7 0
4 Baarn MC1 4 4 1 1 2 4 9 0
5 Loenen MC2 4 3 1 0 3 4 11 0
6 IJsseloever MC2 4 3 1 0 3 1 13 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische MC3 4 10 3 1 0 19 2 0
2 Laren MC2 4 10 3 1 0 19 3 0
3 Baarn MC2 4 6 2 0 2 4 4 0
4 Weesp MC2 4 6 2 0 2 6 11 0
5 Muiderberg MC3 4 3 1 0 3 4 17 0
6 Naarden MC4 4 0 0 0 4 1 16 0

Meisjes C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen MC4 4 10 3 1 0 9 6 0
2 Naarden MC7 4 9 3 0 1 12 6 0
3 Baarn MC3 4 9 3 0 1 9 7 0
4 Lelystad MC3 4 4 1 1 2 15 14 0
5 Laren MC5 4 1 0 1 3 8 11 0
6 Zeewolde MC2 4 1 0 1 3 6 15 0

Meisjes C4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad MC4 4 12 4 0 0 32 3 0
2 Eemvallei MC7 4 12 4 0 0 25 5 0
3 Baarn MC4 4 6 2 0 2 14 12 0
4 Spandersbosch MC7 4 6 2 0 2 13 11 0
5 Laren MC8 4 0 0 0 4 1 23 0
6 Almere MC6 4 0 0 0 4 3 34 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix MD1 4 12 4 0 0 16 2 0
2 Maarssen MD2 4 9 3 0 1 17 3 0
3 Shinty MD1 4 9 3 0 1 16 4 0
4 Baarn MD1 4 6 2 0 2 9 17 0
5 Loenen MD2 4 0 0 0 4 3 18 0
6 Zwaluwen MD2 4 0 0 0 4 5 22 0

Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MD2 4 12 4 0 0 21 1 0
2 Spitsbergen MD2 4 8 2 2 0 9 2 0
3 Leusden MD2 4 4 1 1 2 10 11 0
4 Baarn MD2 4 3 1 0 3 4 22 0
5 Nijkerk MD1 4 3 0 3 1 3 8 0
6 Eemvallei MD3 4 2 0 2 2 2 5 0

Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MD4 4 12 4 0 0 28 0 0
2 UNO MD4 4 10 3 1 0 27 2 0
3 Soest MD3 4 7 2 1 1 21 4 0
4 Baarn MD3 4 6 2 0 2 11 9 0
5 Eemvallei MD5 4 0 0 0 4 0 34 0
6 Shinty MD4 4 0 0 0 4 0 38 0

Meisjes D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad MD3 4 12 4 0 0 27 5 0
2 Spandersbosch MD7 4 9 3 0 1 13 6 0
3 Gooische MD8 4 6 2 0 2 14 10 0
4 Buitenhout MD3 4 6 2 0 2 13 16 0
5 Baarn MD4 4 3 1 0 3 6 15 0
6 Hilversum MD9 4 0 0 0 4 2 23 0

Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen MD5 4 10 3 1 0 17 4 0
2 Almere MD5 4 10 3 1 0 13 3 0
3 Baarn MD5 4 6 2 0 2 18 9 0
4 Lelystad MD4 4 4 1 1 2 11 7 0
5 Spandersbosch MD8 4 4 1 1 2 12 13 0
6 Buitenhout MD4 4 0 0 0 4 1 36 0

JJ 

J3F1 1e klasse

J3F2 1e klasse

J3F3 1e klasse

J6E1 1e klasse

J6E2 1e klasse

J6E3 1e klasse

J8E1 1e klasse

J8E2 1e klasse

M3F1 1e klasse

M3F2 1e klasse

M3F3 1e klasse

M3F4 1e klasse

M3F5 1e klasse

M6E1 1e klasse

M6E2 1e klasse

M6E3 1e klasse

M6E4 1e klasse

M6E5 1e klasse

M8E1 1e klasse

M8E2 1e klasse

M8E3 1e klasse

Senioren 

Dames 1 Silvercup - KO

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alkemade D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baarn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heerhugowaard D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maarssen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Montfoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwkoop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnvliet D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Uitgeest D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woerden D1 0 0 0 0 0 0 0 0

Dames 2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barneveld D3 4 12 4 0 0 18 2 0
2 Kampong D25 4 9 3 0 1 15 2 0
3 Schaerweijde D16 4 9 3 0 1 12 10 0
4 USHC D13 4 6 2 0 2 12 8 0
5 Kampong D26 4 6 2 0 2 10 9 0
6 IJsseloever D4 4 6 2 0 2 5 7 0
7 Leusden D3 4 6 2 0 2 8 17 0
8 Baarn D2 3 3 1 0 2 2 6 0
9 Maarssen D6 4 3 1 0 3 6 12 0
10 Buitenhout D2 2 1 0 1 1 1 3 0
11 Schaerweijde D15 3 1 0 1 2 4 8 0
12 Schaerweijde D13 2 0 0 0 2 0 9 0

Dames 30+ A 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest D30A 4 12 4 0 0 15 1 0
2 Maarssen D30B 4 9 3 0 1 12 4 0
3 Naarden D30B 4 9 3 0 1 9 7 0
4 Woerden D30A 4 7 2 1 1 9 6 0
5 Fletiomare D30B 4 6 2 0 2 10 7 0
6 Weesp D30B 4 4 1 1 2 5 6 0
7 Amersfoort D30B 4 4 1 1 2 7 9 0
8 Houten D30A 4 4 1 1 2 5 8 0
9 Baarn D30A 4 4 1 1 2 5 9 0
10 Maarn D30A 4 4 1 1 2 4 10 0
11 SCHC D30B 4 3 1 0 3 5 12 0
12 Gooische D30D 4 3 1 0 3 4 11 0

Dames 30+ B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haaskamp D30A 4 12 4 0 0 10 1 0
2 Gooische D30F 4 9 3 0 1 22 7 0
3 Phoenix D30C 4 9 3 0 1 17 4 0
4 Culemborg D30A 4 9 3 0 1 4 1 0
5 Kampong D30E 4 6 2 0 2 4 7 0
6 Rijnvliet D30A 4 4 1 1 2 6 14 0
7 Phoenix D30D 4 3 1 0 3 1 7 0
8 Loenen D30C 4 3 1 0 3 5 12 0
9 Baarn D30B 4 3 1 0 3 2 12 0
10 Shinty D30B 4 1 0 1 3 2 8 0

Dames 45+ A 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D45A 4 10 3 1 0 13 3 0
2 Loenen D45A 4 10 3 1 0 14 5 0
3 AthenA D45B 3 6 2 0 1 12 5 0
4 Gooische D45B 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Hilversum D45B 4 3 1 0 3 3 10 0
6 Baarn D45A 2 0 0 0 2 0 7 0
7 Leusden D45A 3 0 0 0 3 1 13 0

Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zevenaar H1 4 10 3 1 0 14 7 0
2 Wageningen H1 4 9 3 0 1 23 10 0
3 Gron.Studs H1 3 9 3 0 0 15 2 0
4 Baarn H1 4 7 2 1 1 12 11 0
5 Leeuwarden H1 4 6 2 0 2 21 12 0
6 Deventer H1 4 6 2 0 2 17 12 0
7 Mezen H1 4 6 2 0 2 13 10 0
8 Almelo H1 4 5 1 2 1 13 13 0
9 Westerduiven H1 4 4 1 1 2 6 14 0
10 Doetinchem H1 4 3 1 0 3 14 13 0
11 Barneveld H1 3 1 0 1 2 8 16 0
12 Eelde H1 4 0 0 0 4 1 37 0

Heren 2 3e Klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever H4 4 12 4 0 0 18 4 0
2 Amersfoort H2 3 9 3 0 0 13 3 0
3 Baarn H2 4 9 3 0 1 15 9 0
4 Kampong H13 3 6 2 0 1 17 9 0
5 Nieuwegein H2 3 6 2 0 1 9 6 0
6 Kampong H14 4 6 2 0 2 9 8 0
7 Voordaan H5 4 6 2 0 2 9 9 0
8 Naarden H3 4 3 1 0 3 7 21 0
9 Maarssen H4 3 1 0 1 2 4 13 0
10 USHC H4 4 1 0 1 3 5 16 0
11 Kampong H16 4 0 0 0 4 7 15 0

Heren 35+ A 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort H35C 4 12 4 0 0 13 2 0
2 Naarden H35B 4 9 3 0 1 15 3 0
3 Gooische H35H 4 9 3 0 1 12 8 0
4 Baarn H35A 4 7 2 1 1 11 4 0
5 Dorsteti H35A 4 7 2 1 1 10 9 0
6 Phoenix H35B 4 6 2 0 2 13 11 0
7 Maarssen H35D 4 4 1 1 2 9 11 0
8 Almere H35A 4 4 1 1 2 7 11 0
9 Fletiomare H35B 4 4 1 1 2 5 9 0
10 Schaerweijde H35D 4 4 1 1 2 6 13 0
11 Huizen H35B 4 3 1 0 3 5 12 0
12 Laren H35D 4 0 0 0 4 5 18 0

Heren 35+ B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan H35E 4 10 3 1 0 17 7 0
2 Zwaluwen H35A 3 9 3 0 0 18 4 0
3 Fletiomare H35E 4 6 2 0 2 14 10 0
4 Phoenix H35D 3 6 2 0 1 4 2 0
5 Rijnvliet H35A 3 4 1 1 1 6 5 0
6 Lelystad H35B 3 4 1 1 1 12 13 0
7 SCHC H35D 4 4 1 1 2 9 12 0
8 Houten H35B 4 4 1 1 2 11 18 0
9 Baarn H35B 4 3 1 0 3 8 15 0
10 Weesp H35B 4 3 1 0 3 2 11 0
11 Fletiomare H35F 4 3 0 3 1 7 11 0

Heren 45+ A 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch H45B 3 6 2 0 1 8 4 0
2 Baarn H45A 3 6 2 0 1 4 2 0
3 Huizen H45C 4 6 2 0 2 11 10 0
4 Almere H45A 3 3 1 0 2 6 7 0
5 Loenen H45C 3 3 1 0 2 2 8 0

Jong Dames 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken DJ1 4 10 3 1 0 19 7 0
2 Maarssen DJ2 4 9 3 0 1 14 11 0
3 Baarn DJ1 4 7 2 1 1 12 7 0
4 Fletiomare DJ4 4 6 2 0 2 4 6 0
5 Gooische DJ1 4 3 1 0 3 3 15 0
6 SCHC DJ9 4 0 0 0 4 4 10 0

Jong Heren 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong HJ5 4 9 3 0 1 18 9 0
2 SCHC HJ3 4 6 2 0 2 14 10 0
3 Almere HJ1 4 6 2 0 2 11 7 0
4 Baarn HJ1 4 6 2 0 2 14 13 0
5 Phoenix HJ2 4 6 2 0 2 10 11 0
6 Amersfoort HJ2 4 3 1 0 3 6 23 0

Trimhockey 

Trimhockey Team 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn T1mix 2 6 2 0 0 5 0 0
2 Phoenix T1mix 2 4 1 1 0 7 2 0
3 Gooische T4mix 1 3 1 0 0 5 0 0
4 Maarn T1mix 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Houten T1mix 2 2 0 2 0 1 1 0
6 Schaerweijde T2mix 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Leusden T1mix 2 0 0 0 2 1 7 0
8 Barneveld T1mix 2 0 0 0 2 2 9 0

Trimhockey Team 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout T2mix 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Zeewolde T1mix 2 6 2 0 0 4 0 0
3 Nijkerk T1mix 2 3 1 0 1 3 1 0
4 Kampong T2mix 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Baarn T2mix 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Baarn T3mix 2 0 0 0 2 0 6 0

Trimhockey Team 3 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Buitenhout T2mix 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Zeewolde T1mix 2 6 2 0 0 4 0 0
3 Nijkerk T1mix 2 3 1 0 1 3 1 0
4 Kampong T2mix 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Baarn T2mix 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Baarn T3mix 2 0 0 0 2 0 6 0

Overige 

Dames Sevens 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan DS5 4 12 4 0 0 18 8 0
2 Phoenix DS2 4 12 4 0 0 9 3 0
3 Voordaan DS3 4 6 2 0 2 5 7 0
4 Baarn DS1 4 3 1 0 3 9 9 0
5 Schaerweijde DS2 4 3 1 0 3 8 14 0
6 Naarden DS4 4 0 0 0 4 5 13 0

Heren Sevens 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde HS2 4 12 4 0 0 21 6 0
2 Naarden HS3 4 9 3 0 1 22 14 0
3 Baarn HS1 4 6 2 0 2 14 11 0
4 Buitenhout HS1 4 6 2 0 2 3 7 0
5 Schaerweijde HS1 4 3 1 0 3 8 21 0
6 Huizen HS1 4 0 0 0 4 7 16 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors