banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Diensten

zaterdag 25 januari 2020 
09:00 - 11:30  Wessel van der Velde Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Sara Wunderink Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Viënna van Zanten Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Anna Adams Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Jade Franken Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Maartje van Hooff Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Milou Schoemaker Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Louise Gentis Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zondag 26 januari 2020 
11:15 - 13:30  Isabel Lowe Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 13:30  Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Phine Levert Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Frederique van Gestel Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Vere Couperus Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Juliette van der Hilst Karrewij Wedstrijdtafel 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Frederique te Kloese Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Gisele van den Berg Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
15:30 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 1 februari 2020 
09:00 - 11:30  Fleur Ekelschot Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Wessel Bouwman Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Lola Boonstra Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Sidney Erftemeijer Wedstrijdtafel 
zondag 2 februari 2020 
09:00 - 11:30  Isa Mekel Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Milou Schoemaker Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 8 februari 2020 
09:00 - 11:30  Bjorn van Lieshout Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Mees Costers Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Ruune Janssen Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:45  Foeke Hulsbus Wedstrijdtafel 
zondag 9 februari 2020 
09:00 - 11:30  Karlijn Ekelschot Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Nora Hesselink Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Sepp Tilman Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Blanca Koops Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:45  Hannah Hartog Wedstrijdtafel 
zaterdag 15 februari 2020 
09:00 - 11:30  Jan Trebbe Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Jinke Dorresteijn Wedstrijdtafel 
13:15 - 15:30  Seide Can Wedstrijdtafel 
15:15 - 17:30  Anna Hoeven Wedstrijdtafel 
17:15 - 19:45  Romée Brandenburg Wedstrijdtafel 
zondag 16 februari 2020 
09:00 - 11:30  Leonore Bos Wedstrijdtafel 
11:15 - 13:30  Karlijn Boerlage Wedstrijdtafel 

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors