banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Bestuur
Bert van den Berg Voorzitter
Damon Dooijeweerd Accommodatie en Evenementen
Désirée van der Lugt Secretaris
Laura-Jane Scholten Penningmeester
Martijn Nillesen Opleidingen, hockeytraining, scheidsrechters
Bas Harmsen Hockey organisatie
Edwin Kotkamp Sponsoring
Wendy Verschoor Betrokkenheid en Communicatie
Jeugdcommissie
Christiaan Jeekel Voorzitter, contactpersoon 1e lijnsteams A,B,C,D
Henning Orthofer Contactpersoon A en B jeugd
Rob Rossel Contactpersoon C en D jeugd
Ingrid van Leusden Contactpersoon zaalhockey en keepers
Lijn Coördinatie Senioren
Bas Harmsen Voorzitter
Jeroen Flamman Tophockey
Sanne Dollekamp Senioren
Dion Broeken Veteranen
Natalie Niers Veterinnen
Anke van Hasselt Trimhockey
Jongste Jeugd Commissie
Michiel Bierman Voorzitter (tevens informatie JJ com.)
Emma van der Laan Aanspreekpunt 2e jaars F (3-tallen)
Frank Schrijver Aanspreekpunt 1e jaars E (6-tallen)
Lionne Mühlradt Aanspreekpunt 2e jaars E (8-tallen)
Elisa Swank Benjamins
Elisa Swank Funkey
Wedstrijdsecretariaten
Allard Jiskoot Afgelastingen Jeugd
Marieke Huizer Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Marieke Huizer Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Tom Altena Wedstrijdsecretariaat Senioren
Gijsbert Hagens Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Marieke Huizer Wedstrijdformulieren Jeugd
Exploitatie clubhuis en velden
Allard Jiskoot Contactpersoon
Commissies
Annabel Deen Jeugdbestuur
Wendy Verschoor Bar indelen /Officer of the Day
Erwin Hendricksen Lustrum
Eva Kotkamp Functionaris voor de gegevensbescherming
Communicatie
Pien Boas-Abendanon Social Media
Pien Boas-Abendanon Nieuwsbrief
Femke Campagne Social Media
Jurriaan Struijk Fotograaf
Ledenadministratie
Catja van der Waals Ledenadministratie / Contributie inning
Anneloes Crince le Roy Ledenadministratie / Contributie inning
Materiaal Commissie
Maurits Schuurmans Trainersmateriaal
Clementine Burgersdijk Keepersmateriaal
Medische zaken
Rob Nordkamp Contactpersoon
Scheidsrechtercommissie
Eddy Hilhorst Scheidsrechtersindeling
Thijs Merks Opleiding en CS+
Erik Vermeer Opleiding en CS+
Sponsorcommissie
Edwin Kotkamp Voorzitter
Iris Giel Grote Clubactie
Marco Verhoek Lid
Trainingen
Sake Hermans Lijnteams(+ MD2)
Maurits Schuurmans Breedte teams
Roeland van der Wiele Opleidingsteams (Alle 2e teams + MD3, MD4, MC3 en MB3) en zaal
Yvette Stavenuiter Jongste Jeugd
Jean-Paul The Keeperstraining
Roeland van der Wiele Keeperstraining
Tuchtcommissie
Hajo Vlasman Voorzitter
Joost van den Hunnik Lid
Josephine Tijssen Lid
Vertrouwenspersonen
Ties Dammers Vertrouwenspersonen
Eefke Stagge Vertrouwenspersonen
Website / Beheer LISA
Erik Vermeer Informatie LISA
Zaalhockey
Jessica Jansen Lid
Jeanine Boon Lid
Nathaly van Wijk Lid
Christiaan Jeekel Lid

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors