banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JO10-1 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 JO10-2 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 JO10-3 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 MO12-5 (MD5) Vincent van der Burgt V2 - AB Laatste half uur Experience Centre
16:30 - 17:30 MO10-1 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 17:30 MO10-2 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 17:30 MO10-3 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
16:30 - 17:30 MO10-4 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:30 MO14-4 (MC4) Vincent van der Burgt V2 - AB Laatste half uur Experience Centre
17:30 - 18:30 Keeperstraining JD2/JD3 Trainingsgroep MV Sam + Bouwe
17:30 - 19:00 JO12-1 (JD1) Mees Vlasman
Thymon Vermegen
V1 - CD
17:30 - 19:00 MO12-2 (MD2) Luna Dorrestijn
Yvette Stavenuiter
V1 - AB
17:30 - 19:00 MO14-3 (MC3) Jesse Flamman
Vincent van der Burgt
V2 - CD
17:30 - 19:00 MO18-2 (MA2) Wisse Makkinje V2 - AB Eerste half uur Experience Centre
18:30 - 19:30 Keeperstraining MD2/MD3/MD4/MD5 Trainingsgroep MV Sam + Bouwe
18:30 - 20:00 MO16-2 (MB2) Vincent van der Burgt V2 - AB Eerste half uur Experience Centre
19:00 - 20:30 MO16-1 (MB1) Niels Sombekke
Wisse Makkinje
V1 - AB Laatste half uur Experience Centre
19:00 - 20:30 MO16-3 (MB3) Luna Dorrestijn V2 - CD Eerste half uur Experience Centre
19:30 - 20:30 Keeperstraining JC2/JC3 Trainingsgroep MV Sam + Bouwe
19:30 - 21:00 MO18-1 (MA1) Vincent van der Burgt V2 - AB Eerste half uur Experience Centre
19:30 - 21:00 MO18-3 (MA3) Jesse Flamman V1 - CD Laatste half uur Experience Centre
20:30 - 21:30 Keeperstraining Veteranen Trainingsgroep MV Sam + Bouwe
20:30 - 22:00 Trimhockey Damon Dooijeweerd V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 MO12-3 (MD3) Vincent van der Burgt V1 - CD Eerste half uur Experience Centre
15:30 - 16:30 MO9-1 V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 MO9-2 V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 MO9-3 V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 MO9-4 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 MO9-5 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 MO9-6 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 JO12-2 (JD2) Emiel den Hertog
Frederique Altena
V2 - AB
16:00 - 17:30 MO12-1 (MD1) Lotta van den Berg
Maud Breunesse
V1 - AB
16:00 - 17:30 MO12-4 (MD4) Maurits Schuurmans V2 - CD Eerste half uur Experience Centre
16:30 - 17:30 Keeperstraining 6Eteams Trainingsgroep MV
16:45 - 17:45 JO9-1 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 JO9-2 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 JO9-3 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 JO9-4 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:30 JO14-3 (JC3) Maurits Schuurmans V3 - AB Eerste half uur Experience Centre
17:30 - 19:00 JO14-1 (JC1) Emiel Tegelberg
Gijs Stevens
V2
17:30 - 19:00 JO14-2 (JC2) Roeland van der Wiele
Vincent van der Burgt
V2
17:30 - 19:00 MO14-1 (MC1) Jurriaan Janknegt
Kjell Korfage
V1 - AB
17:30 - 19:00 MO14-2 (MC2) Luna Dorrestijn
Yvette Stavenuiter
V1 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining MD1/MC2/MB3 Trainingsgroep MV
18:00 - 19:30 MO14-5 (MC5) Jesse Flamman V3 - CD Laatste half uur Experience Centre
18:30 - 20:00 JO16-3 (JB3) Vincent van der Burgt V3 - AB Laatste half uur Experience Centre
18:30 - 20:00 MO16-4 (MB4) Maurits Schuurmans V2 - AB Eerste half uur Experience Centre
19:00 - 20:00 Keeperstraining MC3/MC4/MC5 Trainingsgroep MV
19:00 - 20:30 JO16-1 (JB1) Kjell Korfage V1 - CD
19:00 - 20:30 JO16-2 (JB2) Jesse Flamman V2 - CD Laatste half uur Experience Centre
19:00 - 20:30 JO18-1 (JA1) V1 - AB
20:00 - 21:00 Keeperstraining JB2/JB3/MB4/MA3 Trainingsgroep MV
20:00 - 21:30 Jong Dames 1(DO25-1) Maurits Schuurmans V2 - AB
20:30 - 21:30 Dames 30+ 1 Maurits Schuurmans V2 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Robbert Woudstra V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Beginnersgroep JJ Trainingsgroep V2 Olv. Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 JO8-1 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 JO8-2 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 JO8-3 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 MO12-3 (MD3) Julie-Jane Nijsen
Sylvie Mol
V1 - CD
16:00 - 17:30 MO12-4 (MD4) V1 - AB
16:00 - 17:00 MO8-1 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 MO8-2 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 MO8-3 V2 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 MO8-4 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 MO8-5 V2 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:30 JO12-3 (JD3) Hidde Kleinjan
Ramses de Jong
V3 - AB
17:15 - 18:15 MO10-1 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 MO10-2 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 MO10-3 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 MO10-4 V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:30 - 18:30 Keeperstraining JC1/JB1 Trainingsgroep MV
17:30 - 19:00 MO14-4 (MC4) Jesse Flamman V1 - AB
17:30 - 19:00 MO16-2 (MB2) Roeland van der Wiele V1 - CD
18:15 - 19:00 Techniek training Trainingsgroep V2 Techniek Training olv. Maurits Schuurmans
19:00 - 20:30 MO16-1 (MB1) Niels Sombekke
Wisse Makkinje
V2 - CD
19:00 - 20:30 MO16-3 (MB3) Luna Dorrestijn V3 - AB
19:00 - 20:30 MO18-1 (MA1) Roeland van der Wiele V1 - CD
19:00 - 20:30 MO18-2 (MA2) Maurits Schuurmans V2 - AB
19:00 - 20:30 MO18-3 (MA3) Jesse Flamman V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Maurits Schuurmans V2 - CD
20:30 - 21:30 Dames 45+ 1 Maurits Schuurmans V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 30+ 1 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 45+ 1 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 45+ 2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Jong heren 1 (HO25-1) Roeland van der Wiele V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:00 JO12-1 (JD1) Mees Vlasman
Thymon Vermegen
V2 Olv. Roeland van der Wiele
15:30 - 17:00 JO12-2 (JD2) Emiel den Hertog
Frederique Altena
V2 Olv. Roeland van der Wiele
15:30 - 17:00 JO12-3 (JD3) Jesse Flamman V1 - CD Laatste half uur Experience Centre
15:30 - 16:30 JO9-1 V3 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 JO9-2 V3 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 JO9-3 V3 Olv. Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 JO9-4 V3 Olv. Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 MO12-5 (MD5) Vincent van der Burgt V1 - AB
16:30 - 17:30 Keeperstraining E8 tallen teams Trainingsgroep MV
16:45 - 17:45 MO9-1 V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 MO9-2 V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 MO9-3 V3 - AB Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 MO9-4 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 MO9-5 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 MO9-6 V3 - CD Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:30 JO14-2 (JC2) Roeland van der Wiele
Vincent van der Burgt
V1 - CD
17:00 - 18:30 MO12-1 (MD1) Lotta van den Berg
Maud Breunesse
V2
17:00 - 18:30 MO12-2 (MD2) Jurriaan Janknegt
Yvette Stavenuiter
V2
17:30 - 18:30 Keeperstraining MB1/MC1/JD1/MB2 Trainingsgroep MV
18:00 - 19:30 JO14-1 (JC1) Emiel Tegelberg
Gijs Stevens
V1 - AB
18:00 - 19:30 MO14-3 (MC3) Jesse Flamman V3 - CD Eerste half uur Experience Centre
18:30 - 19:30 Keeperstraining MA1/MA2 Trainingsgroep MV
18:30 - 20:00 JO16-1 (JB1) Kjell Korfage V1 - CD Laatste half uur Experience Centre
18:30 - 20:00 MO14-1 (MC1) Jurriaan Janknegt V2 Olv. Roeland van der Wiele
18:30 - 20:00 MO14-2 (MC2) Yvette Stavenuiter V2 Olv. Roeland van der Wiele
18:30 - 20:00 MO16-4 (MB4) Vincent van der Burgt V3 - AB Laatste half uur Experience Centre
19:30 - 21:00 JO18-1 (JA1) Kjell Korfage
Roeland van der Wiele
V1 - AB Laatste half uur Experience Centre
20:00 - 21:00 Keeperstraining Heren1/JA1 Veld 2 Trainingsgroep MV
20:00 - 21:30 Dames 2 V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 30+ 2 V2 - AB
20:30 - 22:00 Donderdagclub V3 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Robbert Woudstra V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Funkey jongens V3 Olv. Yvette Stavenuiter/Jesse Flamman
15:30 - 16:30 Funkey meisjes V3 Olv. Yvette Stavenuiter/Jesse Flamman
16:15 - 17:15 Benjamin meisjes V2 Olv. Yvette Stavenuiter/Luna Dorrestijn
16:15 - 17:15 Benjamin meisjes V1 Olv. Yvette Stavenuiter/Luna Dorrestijn
16:15 - 17:15 Benjamins Jongens V1 Olv. Yvette Stavenuiter/Luna Dorrestijn
16:15 - 17:15 Benjamins Jongens V2 Olv. Yvette Stavenuiter/Luna Dorrestijn
16:45 - 17:45 JO10-1 V3 Olv. Yvette Stavenuiter/Jesse Flamman
16:45 - 17:45 JO10-2 V3 Olv. Yvette Stavenuiter/Jesse Flamman
16:45 - 17:45 JO10-3 V3 Olv. Yvette Stavenuiter/Jesse Flamman
17:30 - 19:00 JO16-2 (JB2) Roeland van der Wiele V1 - CD
17:30 - 19:00 MO14-5 (MC5) Flore Stijger
Yentl van Wilsum
Maurits Schuurmans
V1 - AB
17:45 - 19:15 JO14-3 (JC3) Jesse Flamman V2 - AB
19:00 - 20:30 JO16-3 (JB3) Maurits Schuurmans V1 - AB
19:00 - 20:30 Jong Dames 1(DO25-1) Vincent van der Burgt V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames V2 - CD
20:30 - 22:00 Jong heren 1 (HO25-1) V2 - AB
20:30 - 21:30 Trimhockey Maurits Schuurmans V1

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors