banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 Landelijke Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Berkel-Enschot JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Derby JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FIT JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HIC JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kampong JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rapid JA1 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dorsteti JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haaskamp JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilversum JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Laren JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spitsbergen JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Woerden JA2 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dorsteti JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vianen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp JB1 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens B2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Loenen JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijkerk JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest JB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp JC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde JC3 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong JC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromme Rijn JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Laren JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden JC6 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Huizen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Huizen JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Loenen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan JD3 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong JD8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Naarden JD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Phoenix JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Woerden JD2 0 0 0 0 0 0 0 0

Jongens D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buitenhout JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare JD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong JD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan JD6 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spitsbergen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluwen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doorn MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dorsteti MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haaskamp MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampong MA7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Shinty MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Soest MA4 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes A3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA3 5 13 4 1 0 16 4 0
2 Leusden MA3 5 7 2 1 2 16 10 0
3 Eemvallei MA5 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Baarn MA3 5 1 0 1 4 6 25 0

Meisjes A4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoevelaken MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijkerk MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spitsbergen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Houten MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spitsbergen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijkerk MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schaerweijde MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Woerden MB1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Holestick MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarssen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes B4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lelystad MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest MB6 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes B5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MB6 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leerdam MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes C3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voordaan MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Woerden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Naarden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voordaan MC5 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Leusden MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nieuwegein MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schaerweijde MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Soest MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Naarden MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Phoenix MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spandersbosch MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UNO MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MD4 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes D4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amersfoort MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baarn MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gooische MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoevelaken MD1 0 0 0 0 0 0 0 0

Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buitenhout MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Lelystad MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MD10 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp MD5 0 0 0 0 0 0 0 0

JJ 

J3F1 Niveau 1   

J3F2 Niveau 1   

J3F3 Niveau 1  

J6E1 Niveau 1  

J6E2 Niveau 1  

J6E3 Niveau 1  

J6E4 Niveau 1   

J8E1 Niveau 1   

J8E2 Niveau 1  

M3F1 Niveau 1 

M3F2 Niveau 1 

M3F3 Niveau 1   

M3F4 Niveau 1  

M3F5 Niveau 1  

M6E1 Niveau 1  

M6E2 Niveau 1 

M6E3 Niveau 1    

M6E4 Niveau 1   

M6E5 Niveau 1   

M8E1 Niveau 1 

M8E2 Niveau 1 

M8E3 Niveau 1    

M8E4 Niveau 1   

M8E5 Niveau 1   

Senioren 

Dames 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei D1 6 18 6 0 0 29 8 0
2 Maarssen D1 6 16 5 1 0 17 5 0
3 Spitsbergen D1 6 11 3 2 1 15 12 0
4 IJburg D1 6 10 3 1 2 20 13 0
5 Shinty D1 6 10 3 1 2 17 12 0
6 Abcoude D1 6 8 2 2 2 7 12 0
7 Purmerend D1 6 7 2 1 3 6 11 0
8 Loenen D1 6 6 1 3 2 8 8 0
9 Baarn D1 6 5 1 2 3 11 15 0
10 FIT D1 6 5 1 2 3 11 18 0
11 Hisalis D1 6 3 0 3 3 5 12 0
12 Uitgeest D1 6 0 0 0 6 3 23 0

Dames 1 Silvercup Silvercup - KO

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Loenen D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Eemvallei D1 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Kraaien D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Nijkerk D1 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Abcoude D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Kikkers D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Doorn D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Zandvoort D1 1 3 1 0 0 1 0 0
10 UNO D1 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Zeewolde D1 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Dorsteti D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Saxenburg D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Buitenhout D1 1 0 0 0 1 0 1 0
15 Leerdam D1 1 0 0 0 1 0 1 0
16 Oosterbeek D1 1 0 0 0 1 4 6 0
17 Culemborg D1 1 0 0 0 1 1 3 0
18 Rijnvliet D1 1 0 0 0 1 0 2 0
19 Heerhugowaard D1 1 0 0 0 1 0 4 0
20 Vianen D1 1 0 0 0 1 1 7 0

Dames 2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D2 6 14 4 2 0 19 6 0
2 USHC D13 5 13 4 1 0 14 2 0
3 Kampong D25 5 12 4 0 1 26 7 0
4 Barneveld D3 5 12 4 0 1 17 5 0
5 Kampong D26 5 9 3 0 2 13 11 0
6 Maarssen D6 6 9 3 0 3 15 15 0
7 Buitenhout D2 6 7 2 1 3 10 10 0
8 Schaerweijde D11 5 6 2 0 3 7 15 0
9 IJsseloever D4 6 5 1 2 3 12 13 0
10 Leusden D4 6 0 0 0 6 5 29 0
11 Rijnvliet D7 5 0 0 0 5 2 27 0

Dames 30+ A 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten D30A 6 18 6 0 0 15 3 0
2 Fletiomare D30B 6 13 4 1 1 15 9 0
3 Naarden D30B 6 12 3 3 0 14 7 0
4 Amersfoort D30B 6 12 3 3 0 8 4 0
5 SCHC D30B 6 8 2 2 2 7 6 0
6 Soest D30A 6 7 2 1 3 11 11 0
7 Maarssen D30B 6 6 2 0 4 6 10 0
8 Baarn D30A 6 6 1 3 2 9 13 0
9 Maarn D30A 5 5 1 2 2 4 5 0
10 Woerden D30A 6 5 1 2 3 6 10 0
11 Weesp D30B 5 2 0 2 3 5 15 0
12 Gooische D30D 6 1 0 1 5 5 12 0

Dames 30+ B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D30C 6 16 5 1 0 21 2 0
2 Nieuwegein D30A 6 14 4 2 0 22 5 0
3 Naarden D30E 6 14 4 2 0 17 5 0
4 Gooische D30G 6 11 3 2 1 15 7 0
5 Gooische D30H 6 10 3 1 2 18 11 0
6 Shinty D30C 6 10 3 1 2 13 12 0
7 Almere D30A 6 8 2 2 2 15 10 0
8 Amersfoort D30C 6 7 2 1 3 5 8 0
9 Voordaan D30D 6 4 1 1 4 5 18 0
10 Huizen D30C 6 3 1 0 5 2 35 0
11 Kampong D30E 6 2 0 2 4 4 17 0
12 Baarn D30B 6 1 0 1 5 5 12 0

Dames 45+ A 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen D45A 4 10 3 1 0 13 3 0
2 Rapid D45A 4 9 3 0 1 6 3 0
3 SCHC D45B 5 9 2 3 0 19 7 0
4 Hilversum D45B 5 8 2 2 1 8 6 0
5 Gooische D45A 4 7 2 1 1 9 7 0
6 Rijnvliet D45A 4 6 2 0 2 10 6 0
7 Muiderberg D45B 5 6 1 3 1 10 11 0
8 AthenA D45C 5 4 1 1 3 4 10 0
9 Leusden D45A 4 1 0 1 3 1 23 0
10 Baarn D45A 4 0 0 0 4 3 7 0

Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen H1 5 15 5 0 0 20 7 0
2 Gron.Studs H1 5 13 4 1 0 19 7 0
3 AthenA H1 5 12 4 0 1 22 5 0
4 Mezen H1 6 10 3 1 2 26 20 0
5 Deventer H1 6 10 3 1 2 17 20 0
6 HCM H1 6 9 3 0 3 15 12 0
7 Zevenaar H1 6 9 3 0 3 15 14 0
8 Leeuwarden H1 6 7 2 1 3 12 20 0
9 Baarn H1 5 1 0 1 4 8 20 0
10 Almelo H1 5 1 0 1 4 9 25 0
11 Barneveld H1 5 0 0 0 5 9 22 0

Heren 2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H10 6 18 6 0 0 21 4 0
2 IJsseloever H2 6 15 5 0 1 27 7 0
3 UNO H2 6 12 4 0 2 21 10 0
4 Kampong H9 6 11 3 2 1 12 5 0
5 USHC H3 6 11 3 2 1 16 12 0
6 UNO H4 6 10 3 1 2 15 7 0
7 Voordaan H4 6 8 2 2 2 18 15 0
8 Baarn H2 6 6 2 0 4 15 16 0
9 Maarssen H3 6 6 2 0 4 8 16 0
10 SCHC H3 6 4 1 1 4 10 22 0
11 Zwaluwen H2 6 3 1 0 5 10 25 0
12 Kampong H11 6 0 0 0 6 6 40 0

Heren 35+ A 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix H35B 6 18 6 0 0 29 10 0
2 Fletiomare H35B 6 18 6 0 0 14 5 0
3 Naarden H35B 5 15 5 0 0 15 5 0
4 Gooische H35H 6 13 4 1 1 22 9 0
5 Baarn H35A 6 12 4 0 2 14 10 0
6 Laren H35D 5 7 2 1 2 13 15 0
7 Gooische H35K 6 6 2 0 4 14 20 0
8 Almere H35A 6 4 1 1 4 11 15 0
9 Maarssen H35D 6 3 1 0 5 13 20 0
10 Hilversum H35C 5 3 1 0 4 6 13 0
11 Schaerweijde H35D 6 1 0 1 5 6 20 0
12 Dorsteti H35A 5 0 0 0 5 4 19 0

Heren 45+ A 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort H45C 4 12 4 0 0 11 1 0
2 HCM H45A 4 10 3 1 0 11 7 0
3 Union H45B 5 7 2 1 2 10 7 0
4 Baarn H45A 5 6 3 0 2 7 8 3
5 EHV H45B 5 6 2 0 3 15 11 0
6 Kromhouters H45A 4 3 1 0 3 5 14 0
7 Hoevelaken H45B 5 0 0 0 5 1 12 0

Heren 45+ B 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H45B 6 18 6 0 0 37 6 0
2 SCHC H45D 6 15 5 0 1 32 10 0
3 Kampong H45A 6 12 4 0 2 31 10 0
4 Huizen H45C 6 6 2 0 4 8 33 0
5 Naarden H45B 6 3 1 0 5 9 25 0
6 Voordaan H45C 6 0 0 0 6 4 37 0

Jong Dames 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn DJ1 5 15 5 0 0 23 5 0
2 Zeewolde DJ1 5 12 4 0 1 18 5 0
3 Huizen DJ2 5 6 2 0 3 10 11 0
4 Hilversum DJ1 5 6 2 0 3 11 13 0
5 Almere DJ4 5 6 2 0 3 8 13 0
6 SCHC DJ12 5 0 0 0 5 8 31 0

Jong Heren 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn HJ1 5 15 5 0 0 24 4 0
2 SCHC HJ6 5 9 3 0 2 16 10 0
3 Almere HJ1 5 9 3 0 2 15 12 0
4 Laren HJ2 5 6 2 0 3 12 16 0
5 Houten HJ2 5 3 2 0 3 12 14 3
6 Eemvallei HJ2 5 0 0 0 5 7 30 0

Trimhockey 

Trimhockey Team 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten T1mix 3 6 2 0 1 7 4 0
2 Phoenix T1mix 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Baarn T1mix 3 4 1 1 1 4 3 0
4 Gooische T4mix 3 4 1 1 1 5 5 0
5 Schaerweijde T2mix 2 3 1 0 1 3 4 0
6 Barneveld T1mix 3 0 0 0 3 0 6 0

Trimhockey Team 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijkerk T1mix 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Zeewolde T1mix 3 6 2 0 1 3 2 0
3 Eemvallei T1MIX 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Leusden T1mix 3 3 1 0 2 2 4 0
5 Baarn T2mix 2 0 0 0 2 1 3 0

Trimhockey Team 3 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum T1mix 3 9 3 0 0 13 0 0
2 Maarn T1mix 3 6 2 0 1 8 4 0
3 Woerden T1mix 3 6 2 0 1 3 6 0
4 Kampong T3MIX 3 3 1 0 2 1 8 0
5 Fletiomare T2mix 2 0 0 0 2 2 4 0
6 Baarn T3mix 2 0 0 0 2 0 5 0

Overige 

Seven Heren 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische HS3 6 18 6 0 0 22 7 0
2 Maarssen HS1 6 12 4 0 2 11 10 0
3 Schaerweijde HS1 6 12 4 0 2 18 19 0
4 Schaerweijde HS2 6 9 3 0 3 18 9 0
5 Baarn HS1 6 9 3 0 3 15 10 0
6 Voordaan HS4 6 9 3 0 3 14 15 0
7 Naarden HS3 6 3 1 0 5 17 27 0
8 Buitenhout HS1 6 0 0 0 6 7 25 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors