banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Jeugd
JJ
Meisjes
MO18-2 - MHC Leusden MO18-2
16:20 - Veld 1 (water)
Fluiten: Klaas Koops en Gert-Jan Evers
MO16-4 - Hockey Club Naarden MO16-8
15:00 - Veld 2 (semiwater)
Fluiten: Jacques Maritz
MO14-1 - MHC Fletiomare MO14-2
11:50 - Veld 2 (semiwater)
Fluiten: Gijsbert Hagens en Christiaan Jeekel
MO14-2 - Hockeyclub Amersfoort MO14-3
11:35 - Veld 1 (water)
Fluiten: Michiel Koopmanschap en Edwin Kotkamp
MO14-3 - MHC Fletiomare MC9
14:10 - Veld 3 (zand)
Fluiten: Bas Bosma en Marcel Birkhoff
MO12-1 - Hockey Club Naarden MO12-2
10:00 - Veld 1 (water)
Fluiten: Dennis Vermegen en Arno van Gestel
MO12-3 - SV Kampong Hockey MO12-4C
12:35 - Veld 3 (zand)
Fluiten: Kaeka Hilhorst
JJ Meisjes
MO10-4 - M.H.C. LELYSTAD MO10-1
08:30 - Veld 2 (semiwater)
Nog geen scheids. ingepland
MO10-2 - Loenense MHC MO10-1
08:30 - Veld 2 (semiwater)
Nog geen scheids. ingepland
MO8-1 - Nijkerk MO8-1
08:30 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
MO9-3 - M.H.C. Weesp MO9-4
08:30 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
MO9-5 - Buitenhout MHC MO9-3
09:45 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JO16-1 - Hockey Club Naarden JO16-3
13:10 - Veld 1 (water)
Fluiten: Pieter de Ruijter en Raymond Mutsaers
JO16-3 - Buitenhout MHC JO16-1
15:45 - Veld 3 (zand)
Fluiten: Christof Majoor en Jurriaan Janknegt
JO14-2 - 't Spandersbosch JO14-2
14:45 - Veld 1 (water)
Fluiten: Michiel Bierman en Bart Theunissen
JO14-3 - Hockeyclub Amersfoort JO14-3
13:25 - Veld 2 (semiwater)
Fluiten: Edwin Kotkamp en Jaap de Keijzer
JO12-2 - M.H.C. Hoevelaken JO12-1
10:15 - Veld 2 (semiwater)
Fluiten: Dennis Arends en Gijsbert Hagens
JO12-3 - Gooische Hockey Club JO12-6
11:00 - Veld 3 (zand)
Fluiten: Chris Kolmeijer en Walter Van der Sluis
JJ Jongens
JO10-1 - Hockey Club Naarden JO10-3
08:30 - Veld 1 (water)
Nog geen scheids. ingepland
JO10-2 - MHV Maarssen JO10-3
08:30 - Veld 1 (water)
Nog geen scheids. ingepland
JO9-4 - Gooische Hockey Club JO9-4
09:45 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
JO8-1 - H.C. Eemvallei JO8-1
08:30 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 - 't Spandersbosch JO8-5
09:30 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
JO9-1 - Larensche Mixed Hockey Club JO9-Blauw
08:30 - Veld 3 (zand)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten