banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens + meisjes 8tallen Trainingsgroep V1 Olv. Yvette Stavenuiter, Sake Hermans, Maurits Schuurmans
16:30 - 17:30 Jongens 6tallen Trainingsgroep V1 - AB Olv. Sake Hermans
16:30 - 17:30 Meisjes 6tallen Trainingsgroep V2 Olv. Yvette
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Maurits Schuurmans V1 - CD
17:00 - 18:00 Keeperstraining JB1/JB2 Trainingsgroep MV Olv. Aäron van Diepen
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Yvette Stavenuiter V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Isa Joziasse
Julia van Andel
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Karlijn Westerveld
Laura Duits
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C6 Daniëlle Veendrick V3 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining JC1/JC2/MC1 Trainingsgroep MV Olv. Aäron van Diepen
18:00 - 19:30 Jongens B1 Maurits Schuurmans V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Noortje Flamman
Yashwanti Puar
V1 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining Dames2/MA2/MB2/MB3 Trainingsgroep MV Olv. Aäron van Diepen
19:00 - 20:30 Jongens A2 Olivier van der Wiele V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V3 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A3 Maurits Schuurmans V2 - AB
20:00 - 21:00 Keeperstraining JA2/JH1 Trainingsgroep MV Olv. Aäron van Diepen
20:30 - 22:00 Trimhockey Damon Dooijeweerd
Wisse Makkinje
V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D2 Julianne de Kievit V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Sterre Gravekamp
Yanouk Kuiper
V2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Roeland van der Wiele V1 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Maurits Schuurmans V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Chiel Jansen
Sam Vlasman
V1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Maurits Schuurmans V3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D3 Tim de Ruijter
Ubu Beekmans
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Marco Alkema V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Wisse Makkinje V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Roeland van der Wiele V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Alexander Beijersbergen
Niels Sombekke
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 Maarten van Oers V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Tristan Evers V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Martijn van Schie V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Roeland van der Wiele V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Maurits Schuurmans V3 - AB
19:30 - 21:00 Keeperstraining Heren1/JA1 Trainingsgroep MV Olv. JP The
20:00 - 21:00 Keeperstraining Veteranen Trainingsgroep MV Olv. Sebastiaan Röell
20:30 - 22:00 Dames 1 Jamie Swiers V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Luc van Amelsfort V1
20:30 - 22:00 Veterinnen A Maurits Schuurmans V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes F3tallen Trainingsgroep V2 Olv. Yvette Stavenuiter, Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Maurits Schuurmans
16:00 - 17:00 Jongens F3tallen + jongens E6tallen Trainingsgroep V2 Olv. Yvette Stavenuiter, Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Maurits Schuurmans
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Flo Matter
Valerie Voorkamp
V1 - CD
16:30 - 17:00 Keeperstraining M6Eteams Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
17:00 - 17:30 Keeperstraining J6Eteams Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
17:00 - 18:00 Meisjes 6tallen Trainingsgroep V2 Olv. Yvette Stavenuiter, Sake Hermans, Roeland van der Wiele, Maurits Schuurmans
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jasper Smulders
Tristan van der Laan
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Isa Joziasse
Julia van Andel
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Juliette Meijers
Wendela Umbgrove
V3 - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining MD1/MD2/MD3/JD1 Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
18:00 - 19:00 Technisch uur MD3/4/5 & JD2/3 Trainingsgroep V2 Olv. Wisse
18:00 - 19:30 Meisjes C7 Jesse Flamman V3 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining MC2/MC3/MC4/MC5 Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
19:00 - 20:30 Jongens A1 Tijs Aarsen V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Roeland van der Wiele V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Maurits Schuurmans V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Yvette Stavenuiter V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Yvette Stavenuiter V2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Fleur van Wijk
Susanne Veendrick
V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Tijs Aarsen V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Roeland van der Wiele V1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A V2
20:30 - 22:00 Veteranen B V2
20:30 - 22:00 Veteranen VL V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D2 Roeland van der Wiele V1 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D3 Maurits Schuurmans V2 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Sterre Gravekamp
Yanouk Kuiper
V1 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Tommes Dollekamp V3 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Brecht Wijnhoven
Door Dieteren
V3 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Chiel Jansen
Sam Vlasman
V2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Jesse Flamman V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Martijn van Schie V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Marco Alkema V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Roeland van der Wiele
Wisse Makkinje
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Maurits Schuurmans V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Maurits Schuurmans V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Tristan Evers V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Roeland van der Wiele V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Wisse Makkinje V3 - AB
19:30 - 21:00 Keeperstraining Dames1/MA1/MB1 Trainingsgroep MV Vanaf 20:30 op veld 1
20:30 - 22:00 Dames 1 Jamie Swiers V1
20:30 - 22:00 Heren 1 Luc van Amelsfort V2
20:30 - 22:00 Veterinnen B Maurits Schuurmans V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Trainingsgroep V2 Olv. Yvette
16:00 - 17:00 Funky Trainingsgroep V1 Olv. Yvette
16:30 - 17:00 Keeperstraining J8E- en M8Eteams Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
17:00 - 18:00 Keeperstraining JD2/JD3/MD4/MD5 Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
17:00 - 18:00 J8E1 Wisse Makkinje V1 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 J8E2 Jesse Flamman V1 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 M8E1 Ella Kreutzer
Wibien de Zwaan
V1 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 M8E2 V1 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 M8E3 Eveline Meijers
Heather Niels
V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 M8E4 Bente van Oers
Noor Umbgrove
V2 Olv. Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Cato Vijverberg V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Jasmijn Seleski V3 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining MC6/MC7/JB3 Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
18:00 - 19:30 Jongens D1 Jasper Smulders
Tristan van der Laan
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C6 Yvette Stavenuiter V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B3 Olivier van der Wiele V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Wisse Makkinje V3 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining MA3/MB4/MB5 Trainingsgroep MV Olv. Thijmen Weggemans
19:00 - 20:30 Jongens A1 Tijs Aarsen V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Roeland van der Wiele V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Tijs Aarsen V1
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Wisse Makkinje V2 - AB

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors

Club Sponsors