banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 

Standen van alle teams

Jeugd 

Jongens A1 Landelijke Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Derby JA1 4 10 3 1 0 16 7 0
2 Rapid JA1 4 9 3 0 1 18 6 0
3 HIC JA1 4 9 3 0 1 14 5 0
4 Alphen JA1 4 6 2 0 2 7 11 0
5 Berkel-Enschot JA1 4 5 1 2 1 8 8 0
6 FIT JA1 4 5 1 2 1 5 7 0
7 Baarn JA1 4 1 0 1 3 2 20 0
8 Kampong JA2 4 0 0 0 4 4 10 0

Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen JA1 5 15 5 0 0 23 1 0
2 Hilversum JA3 5 12 4 0 1 13 7 0
3 Dorsteti JA2 5 7 2 1 2 11 8 0
4 Baarn JA2 5 7 2 1 2 11 12 0
5 Haaskamp JA1 5 6 2 0 3 8 12 0
6 Culemborg JA2 5 5 1 2 2 10 12 0
7 Woerden JA2 5 4 1 1 3 10 17 0
8 Laren JA3 5 1 0 1 4 7 24 0

Jongens B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp JB1 5 13 4 1 0 20 11 0
2 Dorsteti JB1 5 10 3 1 1 14 10 0
3 Vianen JB1 5 7 2 1 2 14 8 0
4 Gooische JB3 5 6 1 3 1 18 10 0
5 Nieuwegein JB1 5 4 1 1 3 8 17 0
6 Baarn JB1 5 1 0 1 4 6 24 0

Jongens B2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest JB2 5 15 5 0 0 44 5 0
2 Nijkerk JB1 4 7 2 1 1 9 15 0
3 Naarden JB6 5 7 2 1 2 13 23 0
4 Amersfoort JB3 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Baarn JB2 4 4 1 1 2 6 12 0
6 Loenen JB3 5 1 0 1 4 5 18 0

Jongens C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC1 5 13 4 1 0 31 10 0
2 Weesp JC1 5 8 2 2 1 11 10 0
3 Naarden JC3 5 8 2 2 1 12 13 0
4 Eemvallei JC2 5 7 2 1 2 14 15 0
5 Kampong JC3 5 4 1 1 3 8 13 0
6 Shinty JC2 5 1 0 1 4 7 22 0

Jongens C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein JC1 5 12 4 0 1 12 4 0
2 Naarden JC4 5 10 3 1 1 16 13 0
3 Kampong JC6 5 6 2 0 3 8 9 0
4 Schaerweijde JC3 5 6 2 0 3 8 11 0
5 Baarn JC2 5 6 2 0 3 7 14 0
6 Gooische JC4 5 4 1 1 3 7 7 0

Jongens C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn JC2 5 15 5 0 0 23 4 0
2 Laren JC4 5 12 4 0 1 28 3 0
3 Naarden JC6 5 9 3 0 2 22 13 0
4 Eemvallei JC3 5 3 2 0 3 13 16 3
5 Baarn JC3 5 3 1 0 4 11 31 0
6 Kampong JC7 5 0 0 0 5 5 35 0

Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Huizen JD1 5 12 4 0 1 12 15 0
2 Naarden JD2 5 7 2 1 2 15 10 0
3 Kampong JD2 4 7 2 1 1 11 9 0
4 Phoenix JD1 4 5 1 2 1 7 7 0
5 Baarn JD1 5 4 1 1 3 9 10 0
6 Zwaluwen JD1 5 4 1 1 3 8 11 0

Jongens D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum JD2 5 13 4 1 0 22 8 0
2 Voordaan JD3 5 10 3 1 1 16 8 0
3 Baarn JD2 5 8 2 2 1 10 5 0
4 Laren JD5 5 5 1 2 2 5 9 0
5 Loenen JD1 5 4 1 1 3 5 20 0
6 Huizen JD2 5 1 0 1 4 3 11 0

Jongens D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden JD7 4 12 4 0 0 30 4 0
2 Baarn JD3 5 10 3 1 1 31 13 0
3 Phoenix JD3 4 7 2 1 1 24 11 0
4 Woerden JD2 3 6 2 0 1 15 5 0
5 Spandersbosch JD4 5 3 1 0 4 10 24 0
6 Kampong JD8 5 0 0 0 5 3 56 0

Jongens D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan JD6 5 13 4 1 0 23 4 0
2 Rijnvliet JD3 5 9 3 0 2 15 10 0
3 Baarn JD4 5 7 2 1 2 11 8 0
4 Buitenhout JD2 4 6 2 0 2 13 12 0
5 Fletiomare JD7 5 6 2 0 3 15 20 0
6 Kampong JD7 4 0 0 0 4 4 27 0

Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MA2 5 11 3 2 0 14 4 0
2 Loenen MA1 5 10 3 1 1 16 8 0
3 Zwaluwen MA1 5 9 3 0 2 14 10 0
4 Spitsbergen MA1 5 8 2 2 1 10 7 0
5 IJsseloever MA2 4 6 2 0 2 6 7 0
6 Phoenix MA2 4 6 2 0 2 7 14 0
7 Baarn MA1 5 4 1 1 3 6 11 0
8 Fletiomare MA3 5 0 0 0 5 4 16 0

Meisjes A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA2 5 12 4 0 1 17 7 0
2 Dorsteti MA2 5 10 3 1 1 15 10 0
3 Soest MA4 5 7 2 1 2 14 10 0
4 Doorn MA4 5 7 2 1 2 13 13 0
5 Eemvallei MA3 5 6 2 0 3 8 18 0
6 Haaskamp MA1 5 6 1 3 1 14 9 0
7 Shinty MA5 4 4 1 1 2 10 14 0
8 Kampong MA7 4 1 0 1 3 4 14 0

Meisjes A3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest MA3 5 13 4 1 0 16 4 0
2 Leusden MA3 5 7 2 1 2 16 10 0
3 Eemvallei MA5 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Baarn MA3 5 1 0 1 4 6 25 0

Meisjes A4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden MA2 5 13 4 1 0 18 6 0
2 Hoevelaken MA1 5 12 4 0 1 12 2 0
3 Geldermalsen MA1 5 11 3 2 0 17 7 0
4 Schaerweijde MA4 5 9 3 0 2 11 12 0
5 Spandersbosch MA4 5 7 2 1 2 16 9 0
6 Nijkerk MA1 5 3 1 0 4 2 11 0
7 Spitsbergen MA2 5 3 1 0 4 5 22 0
8 Baarn MA4 5 0 0 0 5 2 14 0

Meisjes B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen MB1 5 13 4 1 0 11 4 0
2 Baarn MB1 5 10 3 1 1 18 4 0
3 Spitsbergen MB1 5 9 3 0 2 25 8 0
4 Gooische MB2 5 8 2 2 1 14 8 0
5 Houten MB2 5 3 1 0 4 8 26 0
6 Culemborg MB1 5 0 0 0 5 0 26 0

Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden MB1 5 13 4 1 0 23 4 0
2 Nijkerk MB1 5 10 3 1 1 23 6 0
3 Shinty MB2 5 9 2 3 0 13 11 0
4 Baarn MB2 5 6 2 0 3 8 9 0
5 Amersfoort MB4 5 4 1 1 3 6 23 0
6 Schaerweijde MB3 5 0 0 0 5 3 23 0

Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde MB4 5 12 4 0 1 23 8 0
2 Kampong MB5 5 12 4 0 1 15 10 0
3 Baarn MB3 5 6 2 0 3 13 13 0
4 Spitsbergen MB2 4 6 2 0 2 11 12 0
5 Holestick MB1 4 6 2 0 2 8 9 0
6 Maarssen MB4 5 0 0 0 5 5 23 0

Meisjes B4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Lelystad MB3 5 12 4 0 1 18 6 0
2 Amersfoort MB7 5 10 3 1 1 10 9 0
3 Soest MB6 5 7 2 1 2 11 11 0
4 Baarn MB4 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Leusden MB5 5 6 2 0 3 9 13 0
6 Schaerweijde MB5 5 3 1 0 4 7 12 0

Meisjes B5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum MB8 5 12 4 0 1 28 7 0
2 Amersfoort MB10 5 9 3 0 2 18 10 0
3 Voordaan MB6 5 9 3 0 2 11 7 0
4 SCHC MB9 5 7 2 1 2 12 15 0
5 Baarn MB5 5 4 1 1 3 8 24 0
6 Naarden MB7 5 3 1 0 4 6 20 0

Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijnvliet MC1 5 15 5 0 0 22 7 0
2 Baarn MC1 5 12 4 0 1 23 6 0
3 IJsseloever MC2 5 9 3 0 2 13 8 0
4 Almere MC2 5 4 1 1 3 8 17 0
5 Lelystad MC1 5 2 0 2 3 3 17 0
6 Spandersbosch MC3 5 1 0 1 4 7 21 0

Meisjes C2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spitsbergen MC1 5 15 5 0 0 27 4 0
2 Amersfoort MC2 4 9 3 0 1 17 3 0
3 Leusden MC2 5 9 3 0 2 10 9 0
4 Nieuwegein MC2 4 6 2 0 2 7 8 0
5 Leerdam MC1 5 3 1 0 4 3 27 0
6 Baarn MC2 5 0 0 0 5 2 15 0

Meisjes C3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC3 5 13 4 1 0 16 6 0
2 Almere MC6 5 10 3 1 1 14 14 0
3 Woerden MC5 5 7 2 1 2 12 13 0
4 Voordaan MC6 5 6 2 0 3 16 14 0
5 Kampong MC10 5 4 1 1 3 8 20 0
6 Zwaluwen MC3 5 3 1 0 4 12 11 0

Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan MC5 5 15 5 0 0 12 4 0
2 Naarden MC5 5 9 3 0 2 17 6 0
3 Hilversum MC6 5 6 2 0 3 5 12 0
4 Baarn MC4 5 0 0 0 5 6 18 0

Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MD1 5 13 4 1 0 21 3 0
2 Fletiomare MD1 5 12 4 0 1 11 4 0
3 Naarden MD1 5 10 3 1 1 12 3 0
4 Phoenix MD1 5 6 2 0 3 10 9 0
5 Leusden MD1 5 3 1 0 4 7 16 0
6 Baarn MD1 5 0 0 0 5 0 26 0

Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MD1 5 12 4 0 1 11 6 0
2 Spitsbergen MD2 4 9 3 0 1 7 3 0
3 Schaerweijde MD4 5 7 2 1 2 14 9 0
4 Soest MD2 5 6 2 0 3 12 14 0
5 Kampong MD4 5 4 1 1 3 5 11 0
6 Baarn MD2 4 3 1 0 3 7 13 0

Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 UNO MD3 5 13 4 1 0 22 10 0
2 Baarn MD3 5 10 3 1 1 17 8 0
3 Phoenix MD3 4 6 2 0 2 9 5 0
4 Naarden MD5 5 6 2 0 3 12 16 0
5 Voordaan MD4 5 3 1 0 4 8 16 0
6 Spandersbosch MD5 4 3 1 0 3 8 21 0

Meisjes D4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoevelaken MD1 5 13 4 1 0 26 4 0
2 Almere MD3 5 10 3 1 1 18 12 0
3 Eemvallei MD4 5 9 3 0 2 11 9 0
4 Amersfoort MD4 5 6 2 0 3 19 15 0
5 Gooische MD7 5 6 2 0 3 10 20 0
6 Baarn MD4 5 0 0 0 5 3 27 0

Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MD10 5 15 5 0 0 27 2 0
2 SCHC MD8 5 9 3 0 2 16 5 0
3 Lelystad MD3 5 7 2 1 2 10 5 0
4 Baarn MD5 5 7 2 1 2 14 10 0
5 Weesp MD5 5 6 2 0 3 8 17 0
6 Buitenhout MD5 5 0 0 0 5 3 39 0

JJ 

J3F1 Niveau 1   

J3F2 Niveau 1   

J3F3 Niveau 1  

J6E1 Niveau 1  

J6E2 Niveau 1  

J6E3 Niveau 1  

J6E4 Niveau 1   

J8E1 Niveau 1   

J8E2 Niveau 1  

M3F1 Niveau 1 

M3F2 Niveau 1 

M3F3 Niveau 1   

M3F4 Niveau 1  

M3F5 Niveau 1  

M6E1 Niveau 1  

M6E2 Niveau 1 

M6E3 Niveau 1    

M6E4 Niveau 1   

M6E5 Niveau 1   

M8E1 Niveau 1 

M8E2 Niveau 1 

M8E3 Niveau 1    

M8E4 Niveau 1   

M8E5 Niveau 1   

Senioren 

Dames 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen D1 11 29 9 2 0 36 9 0
2 Shinty D1 11 23 7 2 2 39 23 0
3 Eemvallei D1 11 22 7 1 3 48 29 0
4 Loenen D1 11 21 6 3 2 21 12 0
5 IJburg D1 11 20 6 2 3 32 22 0
6 Spitsbergen D1 11 19 5 4 2 25 22 0
7 FIT D1 11 14 4 2 5 24 33 0
8 Hisalis D1 11 12 3 3 5 17 20 0
9 Purmerend D1 11 10 3 1 7 12 24 0
10 Abcoude D1 11 8 2 2 7 12 28 0
11 Baarn D1 11 6 1 3 7 18 27 0
12 Uitgeest D1 11 1 0 1 10 6 41 0

Dames 1 Silvercup Silvercup - KO

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Loenen D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Eemvallei D1 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Kraaien D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Nijkerk D1 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Abcoude D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Kikkers D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Doorn D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Zandvoort D1 1 3 1 0 0 1 0 0
10 UNO D1 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Zeewolde D1 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Dorsteti D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Saxenburg D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Buitenhout D1 1 0 0 0 1 0 1 0
15 Leerdam D1 1 0 0 0 1 0 1 0
16 Oosterbeek D1 1 0 0 0 1 4 6 0
17 Culemborg D1 1 0 0 0 1 1 3 0
18 Rijnvliet D1 1 0 0 0 1 0 2 0
19 Heerhugowaard D1 1 0 0 0 1 0 4 0
20 Vianen D1 1 0 0 0 1 1 7 0

Dames 2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 USHC D13 10 28 9 1 0 29 2 0
2 Barneveld D3 10 25 8 1 1 36 11 0
3 Kampong D25 10 20 6 2 2 42 19 0
4 Baarn D2 10 19 5 4 1 25 13 0
5 Kampong D26 10 16 5 1 4 25 24 0
6 Buitenhout D2 10 14 4 2 4 27 19 0
7 Maarssen D6 10 12 4 0 6 24 33 0
8 Schaerweijde D11 10 11 3 2 5 14 25 0
9 IJsseloever D4 10 6 1 3 6 15 24 0
10 Leusden D4 10 4 1 1 8 10 34 0
11 Rijnvliet D7 10 -2 0 1 9 8 51 3

Dames 30+ A 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten D30A 11 28 9 1 1 32 5 0
2 Naarden D30B 11 22 6 4 1 28 14 0
3 SCHC D30B 11 20 6 2 3 29 11 0
4 Fletiomare D30B 11 19 6 1 4 22 24 0
5 Soest D30A 11 17 5 2 4 17 14 0
6 Maarn D30A 11 15 4 3 4 13 13 0
7 Amersfoort D30B 11 15 4 3 4 15 21 0
8 Maarssen D30B 10 12 4 0 6 17 17 0
9 Gooische D30D 11 11 3 2 6 15 20 0
10 Woerden D30A 9 7 1 4 4 10 15 0
11 Weesp D30B 11 6 1 3 7 12 31 0
12 Baarn D30A 10 6 1 3 6 10 35 0

Dames 30+ B 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix D30C 11 31 10 1 0 43 2 0
2 Naarden D30E 11 25 7 4 0 27 7 0
3 Shinty D30C 11 20 6 2 3 24 16 0
4 Almere D30A 11 19 5 4 2 26 16 0
5 Gooische D30G 11 18 5 3 3 23 15 0
6 Nieuwegein D30A 11 17 5 2 4 28 15 0
7 Gooische D30H 11 16 5 1 5 24 23 0
8 Amersfoort D30C 11 11 3 2 6 10 17 0
9 Voordaan D30D 10 10 3 1 6 10 30 0
10 Baarn D30B 11 7 2 1 8 7 22 0
11 Kampong D30E 11 5 1 2 8 5 25 0
12 Huizen D30C 10 4 1 1 8 5 44 0

Dames 45+ A 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid D45A 9 22 7 1 1 22 6 0
2 Loenen D45A 8 16 5 1 2 24 9 0
3 Rijnvliet D45A 9 15 4 3 2 19 11 0
4 Gooische D45A 8 13 4 1 3 23 13 0
5 AthenA D45C 9 13 4 1 4 9 17 0
6 SCHC D45B 9 13 3 4 2 23 11 0
7 Hilversum D45B 9 11 3 2 4 9 17 0
8 Muiderberg D45B 9 10 2 4 3 19 22 0
9 Leusden D45A 8 4 1 1 6 3 38 0
10 Baarn D45A 8 3 1 0 7 7 14 0

Heren 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wageningen H1 10 27 9 0 1 42 22 0
2 AthenA H1 10 24 8 0 2 40 13 0
3 Gron.Studs H1 10 21 6 3 1 33 20 0
4 Mezen H1 10 17 5 2 3 33 29 0
5 Deventer H1 10 16 5 1 4 34 32 0
6 Zevenaar H1 10 16 5 1 4 25 23 0
7 HCM H1 10 13 4 1 5 25 23 0
8 Leeuwarden H1 10 10 3 1 6 22 34 0
9 Barneveld H1 10 9 3 0 7 18 34 0
10 Baarn H1 10 5 1 2 7 18 34 0
11 Almelo H1 10 1 0 1 9 20 46 0

Heren 2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJsseloever H2 11 30 10 0 1 54 15 0
2 Kampong H10 10 30 10 0 0 34 8 0
3 USHC H3 10 20 6 2 2 28 15 0
4 Kampong H9 11 20 6 2 3 21 19 0
5 UNO H2 10 19 6 1 3 32 17 0
6 UNO H4 11 19 6 1 4 28 17 0
7 Voordaan H4 11 17 5 2 4 41 27 0
8 Maarssen H3 11 12 4 0 7 23 31 0
9 Zwaluwen H2 11 7 2 1 8 21 35 0
10 SCHC H3 11 7 2 1 8 16 47 0
11 Baarn H2 11 6 2 0 9 19 39 0
12 Kampong H11 10 0 0 0 10 14 61 0

Heren 35+ A 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix H35B 10 27 9 0 1 43 15 0
2 Naarden H35B 11 25 8 1 2 26 17 0
3 Fletiomare H35B 9 23 7 2 0 19 9 0
4 Gooische H35H 11 22 7 1 3 34 19 0
5 Baarn H35A 11 17 5 2 4 25 18 0
6 Dorsteti H35A 11 16 5 1 5 16 25 0
7 Laren H35D 11 15 3 6 2 21 22 0
8 Gooische H35K 11 14 4 2 5 23 25 0
9 Hilversum H35C 11 12 4 0 7 19 25 0
10 Maarssen H35D 11 7 2 1 8 23 29 0
11 Almere H35A 11 4 1 1 9 17 33 0
12 Schaerweijde H35D 10 1 0 1 9 6 35 0

Heren 45+ A 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort H45C 7 21 7 0 0 23 4 0
2 HCM H45A 8 17 6 2 0 21 9 3
3 Baarn H45A 9 11 4 2 3 10 11 3
4 Kromhouters H45A 9 9 3 0 6 14 28 0
5 EHV H45B 9 8 2 2 5 21 21 0
6 Union H45B 8 8 2 2 4 15 16 0
7 Hoevelaken H45B 8 3 1 0 7 4 19 0

Heren 45+ B 1e klasse 45+

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn H45B 10 30 10 0 0 62 12 0
2 Kampong H45A 10 19 6 1 3 48 20 0
3 SCHC H45D 10 19 6 1 3 42 19 0
4 Naarden H45B 10 10 3 1 6 18 30 0
5 Huizen H45C 10 10 3 1 6 18 46 0
6 Voordaan H45C 10 0 0 0 10 6 67 0

Jong Dames 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn DJ1 9 27 9 0 0 39 9 0
2 Zeewolde DJ1 9 22 7 1 1 28 7 0
3 Huizen DJ2 10 15 5 0 5 24 18 0
4 Hilversum DJ1 10 10 3 1 6 13 28 0
5 Almere DJ4 10 9 3 0 7 19 32 0
6 SCHC DJ12 10 3 1 0 9 20 49 0

Jong Heren 1 Jong 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn HJ1 9 27 9 0 0 35 8 0
2 Almere HJ1 10 19 6 1 3 30 20 0
3 SCHC HJ6 8 15 5 0 3 29 15 0
4 Laren HJ2 9 9 3 0 6 17 30 0
5 Houten HJ2 10 7 3 1 6 24 34 3
6 Eemvallei HJ2 10 3 1 0 9 18 46 0

Trimhockey 

Trimhockey Team 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Phoenix T1mix 5 13 4 1 0 9 2 0
2 Houten T1mix 5 9 3 0 2 11 6 0
3 Gooische T4mix 5 8 2 2 1 8 5 0
4 Schaerweijde T2mix 4 6 2 0 2 5 8 0
5 Baarn T1mix 5 4 1 1 3 5 8 0
6 Barneveld T1mix 4 0 0 0 4 0 9 0

Trimhockey Team 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nijkerk T1mix 4 10 3 1 0 8 3 0
2 Zeewolde T1mix 4 6 2 0 2 3 3 0
3 Leusden T1mix 4 6 2 0 2 6 7 0
4 Eemvallei T1MIX 4 4 1 1 2 10 12 0
5 Baarn T2mix 4 2 0 2 2 5 7 0

Trimhockey Team 3 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilversum T1mix 4 12 4 0 0 18 0 0
2 Woerden T1mix 4 9 3 0 1 5 7 0
3 Fletiomare T2mix 4 6 2 0 2 9 5 0
4 Maarn T1mix 4 6 2 0 2 8 9 0
5 Kampong T3MIX 4 3 1 0 3 2 10 0
6 Baarn T3mix 4 0 0 0 4 1 12 0

Zaalhockey 

ZAAL Dames 1 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barneveld D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilversum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJsseloever D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarssen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwegein D1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Dames 2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buitenhout d2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Huizen D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad d2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen D7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 USHC D7 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Heren 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein H1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Heren 2 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort H2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn H2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare H2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Houten H2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong H5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 USHC H2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan H3 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jong Dames 1 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong dj5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leusden dj4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leusden DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jong Heren 1 Topklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden hj2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens 6E1 Niveau 1

ZAAL Jongens 6E2 Niveau 1

ZAAL Jongens 6E3 Niveau 1

ZAAL Jongens 8E1 Niveau 1

ZAAL Jongens 8E2 Niveau 1

ZAAL Jongens A1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare JA12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JA11-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shinty JA11-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JA11-C 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens A12 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doorn JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei JA12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leusden JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCHC JA4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens A2 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Houten JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong JA5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Phoenix JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Woerden JA2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amersfoort JB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baarn JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gooische JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Huizen JB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Laren JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwegein JB1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens B12 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barneveld JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gooische JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spitsbergen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens B2 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilversum JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde JB1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens C1 Subtopklasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JC1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens C12 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buitenhout JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Laren JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lelystad JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Naarden JC4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens C2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Houten JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarssen JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCHC JC4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens C3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoevelaken JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden JC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp JC2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schaerweijde JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCHC JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen JD1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens D12 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere JD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn JD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei JD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen JD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix JD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shinty JD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JD13-C 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens D2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Naarden JD5 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens D3 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong JD4B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch JD4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Jongens D4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Houten JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen JD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SCHC JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JD5 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes 6E1 Niveau 1

ZAAL Meisjes 6E2 Niveau 1

ZAAL Meisjes 6E3 Niveau 1

ZAAL Meisjes 6E4 Niveau 1

ZAAL Meisjes 8E1 Niveau 1

ZAAL Meisjes 8E2 Niveau 1

ZAAL Meisjes 8E3 Niveau 1

ZAAL Meisjes 8E4 Niveau 1

ZAAL Meisjes 8E5 Niveau 1

ZAAL Meisjes A1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lelystad MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes A2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amersfoort MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baarn MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Buitenhout MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijkerk MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MA2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes A3 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoevelaken MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Shinty MA4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes A4 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Holestick MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijnvliet MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schaerweijde MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dorsteti MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fletiomare MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 IJsseloever MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B12 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum MB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Huizen MB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJsseloever MB7-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix MB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MB12-C 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Huizen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Muiderberg MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Barneveld MB11-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Holestick MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Soest MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan MB4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B4 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilversum MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde MB5 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Houten MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maarssen MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Montfoort MB3 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes B6 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Huizen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lelystad MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Muiderberg MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MB7 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes C1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lelystad MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Muiderberg MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes C12 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Doorn MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare MC13-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromme Rijn MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lelystad MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MC12-C 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes C2 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoevelaken MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Montfoort MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNO MC1 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes C3 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromme Rijn MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Loenen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Schaerweijde MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp MC4 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes C4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buitenhout MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lelystad MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Muiderberg MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Naarden MC8 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes C5 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Leusden MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijkerk MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MC6 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Schaerweijde MD2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D12 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare MD13-C 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromme Rijn MD12-C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Phoenix MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spandersbosch MD23-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan MD13-C 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D2 2e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Culemborg MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MD4A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijnvliet MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spitsbergen MD2 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D3 3e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UNO MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan MD8 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D4 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Almere MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buitenhout MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eemvallei MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gooische MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Laren MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Muiderberg MD1mix 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D5 6e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kampong MD6B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Loenen MD4B 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarssen MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Woerden MD5 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D6 4e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MD11 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MD5B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijnvliet MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan MD9 0 0 0 0 0 0 0 0

ZAAL Meisjes D7 5e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemvallei MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leusden MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijkerk MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Soest MD8 0 0 0 0 0 0 0 0

Overige 

Dames Sevens 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buitenhout DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten DS3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Spandersbosch DS1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan DS4 0 0 0 0 0 0 0 0

Seven Heren 1 1e klasse

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Maarssen HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schaerweijde HS2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Voordaan HS4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan HS2 0 0 0 0 0 0 0 0

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors