banner.png

Jongste jeugd

Junioren

Senioren

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D3 Maurits Schuurmans V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D4 Bibi Diepenbroek
Saar Prins
V3 - AB
16:45 - 17:45 J6E1 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E2 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E3 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J6E4 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M6E1 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M6E2 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M6E3 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M6E4 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M6E5 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 Keeperstraining JC1/JC2/JC3A/JC3B Trainingsgroep MV
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Luna Dorrestijn V1 - AB
17:30 - 18:59 Meisjes D1 Lyssa Akkerman V1 - CD
18:00 - 19:00 Keeperstraining JB1/JB2/JA2 Trainingsgroep MV
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jasper Smulders V2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C3 Maurits Schuurmans V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Francesca de Gier
Minke Orthofer
V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Emma de Wild
Noor Umbgrove
V2 - CD
19:00 - 20:00 Keeperstraining MD2/MD3/MD4/MD5 Trainingsgroep MV
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Yvette Stavenuiter V1 - AB
19:00 - 20:29 Meisjes B2 Niels Sombekke
Wisse Makkinje
V1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A2 Olivier van der Wiele V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A4 Maurits Schuurmans V2 - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining MA1/MB1/JA1 Trainingsgroep MV
20:30 - 22:00 Trimhockey Damon Dooijeweerd V1
21:00 - 22:00 Keeperstraining Veteranen Trainingsgroep MV
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 J8E1 V1 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 J8E2 V1 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E1 V1 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E2 V1 Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 Jongens D1 Roeland van der Wiele V2 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D2 Mees Vlasman
Roeland van der Wiele
Thymon Vermegen
V2 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Maurits Schuurmans V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D5 Isa Mekel
Maurits Schuurmans
Yentl van Wilsum
V3 - CD
16:45 - 17:45 M8E3 Ietje Kreutzer
Lynne de Zwaan
V1 Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M8E4 Rosalie Jeekel
Sophie Kotkamp
V1 Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M8E5 Mare de Bruin
Noortje van Es
V1 Olv Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 Keeperstraining 6Eteams Trainingsgroep MV
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Jamie Swiers V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Alexander Beijersbergen
Kjell Korfage
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B4 V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Florine Voorkamp
Heather Niels
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jurriaan Janknegt
Roeland van der Wiele
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Roeland van der Wiele
Josephine Jeekel
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Kjell Korfage V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Marco Verhoek
Roeland van der Wiele
V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Jasper Smulders V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C2 Jesse Flamman V3 - AB
19:30 - 21:28 Dames 1 Jamie Swiers
Maurits Schuurmans
V1
20:30 - 21:29 Dames 30+ A V3 - CD
20:30 - 22:29 Heren 1 Tommes Dollekamp V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Beginnersgroep JJ Trainingsgroep V2 Olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F1 V2 Olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F2 V2 Olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F3 V2 Olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F4 V2 Olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F5 V2 Olv Yvette Stavenuiter
15:00 - 16:00 M3F5 V2 - CD
16:00 - 17:00 J3F1 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F2 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J3F3 V2 - AB Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E1 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E2 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E3 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:00 J6E4 V2 - CD Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:29 Meisjes D3 Annelieke Hordijk
Marit van Lieshout
V1 - AB
16:30 - 17:30 Keeperstraining E8 tallen teams Trainingsgroep MV
17:15 - 18:15 M6E1 V2 Olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E2 V2 Olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E3 V2 Olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E4 V2 Olv Yvette Stavenuiter
17:15 - 18:15 M6E5 V2 Olv Yvette Stavenuiter
17:30 - 18:30 Keeperstraining JD2/JD3/JD4 Trainingsgroep MV
17:30 - 19:00 Jongens D1 Roeland van der Wiele V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Niels Sombekke
Wisse Makkinje
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Daniëlle Veendrick V3 - AB
18:15 - 19:00 Techniek training Trainingsgroep V2 Beginnersgroep D en C kinderen! Olv. Maurits Schuurmans
18:30 - 19:30 Keeperstraining MC2/MC3/MC4 Trainingsgroep MV
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Maurits Schuurmans V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Arjan van Staveren V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Bas Merks
Rinke de Haan
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Roeland van der Wiele V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Martijn Nillesen V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Maurits Schuurmans V3 - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining MB2/MB3/MB4/MB5 Trainingsgroep MV
20:30 - 21:30 Keeperstraining MA2/MA3/Jong D1/MA4 Trainingsgroep MV
20:30 - 22:00 Dames 2 Jesse Flamman V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 45+ A Laila Buiter V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 35+ A V2
20:30 - 22:00 Heren 45+ A V2
20:30 - 22:00 Heren 45+ B V2
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Roeland van der Wiele V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 M8E3 V3 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E4 V3 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 M8E5 V3 Olv Yvette Stavenuiter
16:00 - 17:30 Jongens D3 Maurits Schuurmans V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens C1 Jasper Smulders
Roeland van der Wiele
V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C2 Roeland van der Wiele V2 - AB
16:45 - 17:45 J8E1 Aimee van Hussen
Frederique Altena
V3 Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 J8E2 Emiel den Hertog
Floris Giel
V3 Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M8E1 Lotta van den Berg
Maud Breunesse
V3 Olv Yvette Stavenuiter
16:45 - 17:45 M8E2 Julie-Jane Nijsen
Sylvie Mol
V3 Olv Yvette Stavenuiter
17:00 - 18:00 Keeperstraining MD1/MC1/JD1 Trainingsgroep MV
17:30 - 19:00 Jongens B1 Roeland van der Wiele V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Kjell Korfage V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Jamie Swiers
Jurriaan Janknegt
V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Josephine Jeekel
Wibien de Zwaan
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Maurits Schuurmans V3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Emma de Wild
Maurits Schuurmans
Noor Umbgrove
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Roeland van der Wiele V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Alexander Beijersbergen
Kjell Korfage
V1 - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining Heren1A/Heren 1B Trainingsgroep MV
19:30 - 21:28 Dames 1 Jamie Swiers
Maurits Schuurmans
V2
20:30 - 22:00 Dames 30+ B V3 - AB
20:30 - 22:28 Heren 1 Marcel Nowee
Tommes Dollekamp
V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Funkey jongens V1 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 16:30 Funkey meisjes V1 Olv Yvette Stavenuiter
15:30 - 17:00 Meisjes D3 Roeland van der Wiele V3 - CD
15:30 - 17:00 Meisjes D4 Daniek Schep
Karlijn van der Donk
V3 - AB
16:15 - 17:15 Benjamin meisjes V2 Olv Yvette Stavenuiter
16:15 - 17:15 Benjamins Jongens V2 Olv Yvette Stavenuiter
16:30 - 18:00 Jongens D2 Mees Vlasman
Thymon Vermegen
V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D5 Isa Mekel
Yentl van Wilsum
V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D4 Bibi Diepenbroek
Saar Prins
V3 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Roeland van der Wiele V2 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Luna Dorrestijn V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Florine Voorkamp
Heather Niels
V3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C3 V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B4 V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Marius Hooft V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey V2

Hoofdsponsor

Shirtsponsors

Keepersponsor

Tophockey Sponsors



Club Sponsors